BĚH ZA TRPASLÍKY POMŮŽE POPÁLENÝM, TĚŽCE NEMOCNÝM DĚTEM

Popadni lopatky na ramena a překonej sám sebe pro malé trpaslíky. Zdolej kdykoliv od 24. do 29.6. 2022 a kdekoliv 5 km a svým pohybem pomoz popáleným a těžce nemocným dětem.

Pomáháme dětem, protože nás jejich bolest PÁLÍ. Organizace AVALONE

PROČ?

Každý rok je v ČR diagnostikováno přes 1 000 případů chorob krvetvorby. Z toho přibližně u 80 dětí. Pro mnohé z nich je jedinou záchranou a nadějí na život transplantace kostní dřeně. Jejich hrdinou je dobrovolník, který se zapíše do Českého národního registru dárců dřeně. Pro každého čtvrtého pacienta se bohužel vhodný dárce nenajde. Zemře.

Každý rok v ČR utrpí úraz popálením takového rozsahu, že je nutný zásah lékaře, přes 100 000 lidí. Z toho 40 000 dětí. Děti, které tento úraz přežijí, mají často dlouhodobé následky. Jizvy na těle i na duši. 95% popáleninových úrazů můžeme zabránitm prevencí. Popálení a opaření jsou třetím nejčastějším smrtelným úrazem dětí. ČR patří mezi státy s největší úmrtností dětí v důsledku úrazů.

MĚNÍME TO. ZMĚNÍME TO. MUSÍME!

NA ŽIVOTĚ DĚTÍ ZÁLEŽÍ.


Získaný dar bude použit rovným dílem na přímou pomoc dětem popáleným a těžce nemocným, preventivní program PÁLÍ a nábory
do registru dárců dřeně.

Registrovat na běh se můžete ZDE