Běžím proti samotě

Každý pátý senior v Česku se většinu času cítí osaměle. Pomozte nám to změnit a poběžte proti samotě!
Přispějte na dobrou věc. Výtěžek ze startovného poputuje na podporu dobrovolnických center ADRA, která po celé České republice koordinují více než 30 000 dobrovolnic a dobrovolníků.
Registrujte se od 28. srpna, získejte startovní číslo a pokyny do mailu. Běžet můžete samostatně, ale i ve dvojicích či v týmech. Kolik kilometrů byste byli ochotni zdolat, aby někdo z vašich blízkých nemusel být sám? Dejte si osobní výzvu a napište nám při registraci, pro koho a proč běžíte.
Poběžte s námi proti samotě. V termínu 28. září – 9. října sbírejte chůzí či během kilometry, aby nikdo nemusel být sám.
Získáte nejen dobrý pocit z pomoci, ale za nahrané výsledky i elektronický diplom a možnost vyhrát zajímavé ceny. Originální dřevěná medaile vám dorazí do schránky do 14 dní po skončení akce.

ZDOLÁME SPOLEČNĚ CÍL 250 000 Kč?

Každý pátý senior v Česku se cítí osaměle. Nemusí to tak ale být! Dobrovolníci a dobrovolnice organizace ADRA věnují svůj čas právě tomu, aby do života starších lidí přinášeli blízkost a radost. Podpořte činnost dobrovolnických center, která po celé republice propojují lidi ochotné pomáhat s těmi, kdo pomoc potřebují.

Běžet proti samotě mohou jak jednotlivci, dvojice, tak skupiny i firmy. Běh proběhne virtuálně, takže v období 28. září až 9. října se můžete zapojit doslova odkudkoli. Cílem je nasbírat v tomto období co nejvíce naběhaných či ušlých kilometrů. Na své si ale přijdou i fanoušci kolektivních akcí, protože část trasy si budou moci odběhat v rámci živých výběhů. Ty budou probíhat pod záštitou našich dobrovolnických center ADRA v několika městech v Čechách i na Moravě, na jejichž podporu poputuje výtěžek ze startovného.

ADRAběh s podtitulem „Běžím proti samotě“ můžete využít i k setkání se svými rodiči, babičkami a dědečky, strýci a tetami, kamarády a známými, a k tomu si můžete společně zasportovat. Více než rychlost a počet zdolaných kilometrů je totiž důležitý počet lidí, kterým společně můžeme pomoci.

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • PŘÍSPĚVEK ORGANIZACI ADRA na podporu činnosti dobrovolnických center
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • 3 nejlepší závodníky ve své kategorii odměníme cenami od našich partnerů

POŘADATEL


FB: ADRA
IG: ADRA