JAK SE ZÚČASTNIT?

Myteporazime je projekt, který usiluje o naše každodenní malá hrdinství. Vyber si jednu z našich virtuálních akcí a dopřej si dávku motivace! Jak to funguje?

REGISTRACE

Je to úplně jednoduché. Zaregistruj se na www.myteporazime.cz . Vyplň příslušný registrační formulář k akci a zvol tlačítko "zaplatit". Poté se ti zobrazí platební brána, ve které pohodlně a během pár vteřin svojí registraci zaplatíš (pokud nechceš nebo nemůžeš platit online, zkontroluj si svůj email, na který jsme poslali platební údaje pro platbu bankovním převodem).

POTVRZENÍ REGISTRACE

Po zaplacení budeš přesměrován na "závodní profil", který slouží k rekapitulaci přilášky a nahrání výsledku. Na tento závodní profil se dostaneš také pomocí odkazu v emailu, který ti přijde po registraci (ujisti se, že jsi zadat správně emailovou adresu) a nebo v záložce "nahraj aktivitu" každé akce.

JAK ZMĚŘIT SVŮJ POHYB? 

Po úspěšné registraci a zaplacení stačí nazout kecky a jít se hýbat. Ať už doma za barákem nebo doma na páse. Výhodou virtuálních akcí je, že můžeš pohyb vykonat kdykoliv a kdekoliv v termínu akce. Před začátkem tvé oblíbené aktivity (běh, chůze, jízda na kole, kolečkové brusle, plavání a jiné...) si stačí zapnout hodinky s GPS a nebo mobilní aplikaci, která měří vzdálenost tvého pohybu.

JAK NAHRÁT AKTIVITU?

Po dokončení aktivity si stačí vyfotit hodinky nebo udělat snímek obrazovky se zdolaným časem a vzdáleností. Svůj záznam poté nahraj do svého závodního profilu.

TÝMOVÁ VÝZVA

Pokud zadáš při přihlášení název jakéhokoli týmu, získáváš za své umístění body nebo se ti automaticky budou nahrávat nasbírané kilometry. Ty se pak sčítají do týmového skore! Více o týmové výzvě zde.

NEVÍŠ SI RADY?

Pokud jsi nenašel, co jsi hledal a nebo se náhodou stalo, že máš jakýkoli problém, neváhej nás kontaktovat na zc.oksecemahebzor@ofni