KONTAKT

Naším cílem je rozběhat, zvednout co nejvíce lidí z gaučů a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. I proto jsme Rozběháme Česko, z.ú. nezisková organizace, ukazující široké veřejnosti cestu k pohybu. Společně s týmem ambasadorů vytváříme komunity, spojujeme stejné nadšence a pomáháme lidem měnit životní styl.

ROZBĚHNI TO S NÁMI

Ať už tě zajímá cokoliv nebo se ti líbí náš projekt virtuálních běhů, napiš nám. Společně dokážeme lecco rozběhnout, upéci. 

Jan Bielik alias Johny Alaskan

ředitel, trenér
607543187
V 17-ti letech se rozhodl, že ukáže veřejnosti canicross. Od té doby se snaží ROZBĚHAT ČESKO. Na Honzu můžete narazit na našich závodech, trénincích či někde běhajícího po Plzni.

Markéta Myslivcová

předsedkyně správní rady
608583445
Markét se každý den zapojuje do tvorby našich akcí, admnistrativních úkonů a canicrossových tréninků-kurzů. K zastižení je také v našem sídle, kde ráda pomůže s výběrem bot.

Zdeňka Kamišová

členka správní rady, virtuální běhy - charitativní příspěvek
606793346
Běháme a pomáháme, to je naše heslo! Komunikace s neziskovými organizacemi skrze virtuální běhy je v podání této vysmáté běhny jedna radost.

Vláďa Maleček

design
Setkal ses někdy s našimi čepičkami na závodech či právě držíš v ruce mediali ze závodů? Tak právě tento frajer to pro tebe udělal s láskou.

Kde nás najdeš

Rozběháme Česko z.ú.
Bzenecká 1055/3
323 00 Plzeň
IČ: 05757860
DIČ: CZ05757860Napište nám

Vaše údaje
Jméno
Příjmení
E-mail
Telefon
Váše zpráva
Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů