Zaměstnanecký benefit - Týmová výzva

Týmová výzva – motivace pro zaměstnavatele, která pomáhá i spojuje zaměstnance.

Kombinací výzvy k aktivitě a zároveň přesahem pro charitativní činnost formou týmové výzvy, motivujete své zaměstnance. Je to snadné, rychlé a výsledky jsou velmi transparentní.

Zaměstnanci se registrují sami, nebo hromadně pomocí trpělivého personálního oddělení, do našich vypsaných charitativních běhů kdykoliv a kdekoliv. Registrace na běh je možná po celou dobu konání akce, stejně tak možnost zapsání výsledků. Vyberou si zvolenou aktivitu - u závodu je vždy možnost výběru z mnoha kategorií závodníků, takže si opravdu vybere každý podle aktivity, která je mu nejbližší – běh, chůzi, pejskaření, nebo jinou aktivitu (jízda na kole, koloběžce) a v kolonce tým zadají název zaměstnavatele. Kolonka „Tým“ je pro vás – pro jméno vaší společnosti, firmy, firmičky, rodinného podniku.

Zaměstnanci tím získají nejen body v soutěži sami jako jednotlivci, ale také jako součást celého týmu vaší společnosti. Ta pak může celý závod vyhrát díky aktivitě všech zaměstnanců.

Tímto způsobem firmy nejen přispívají na charitu, ale i k rozvoji pohybových aktivit svých zaměstnanců. Jak víme, sportující zaměstnanci jsou zdravější a šťastnější. Zdravější a šťastnější zaměstnanci jsou přínosnější, než ti nemocní a mrzutí.

JAK NA TO PRAKTICKY?

Jako firma můžete zakoupit předem startovné pro vaše zaměstnance, které uhradíte jednorázovou platbou na fakturu. Tu si pak můžete snadno vložit do nákladů.

Následně vám zašleme balíček slevových kódů na startovné – ve výši 100% ceny závodu. Kódy rozdáte vašim běžcům, kteří je využijí při vlastních registracích. Kód má i tu výhodu, že může být součástí vašeho tištěného, nebo elektronického voucheru. Registrace jsou snadné a intuitivní, srdcaři můžou podpořit daný projekt navíc svým vlastním příspěvkem v libovolné výši, případně přikoupit merch závodu, jako jsou trička, či čelenky. Vy tedy nemusíte řešit skoro nic.

Využít můžete také systém EDENRED.

Firmy, které tento systém již využili:

  • PENNY Market a.s.
  • KOOPERATIVA Pojišťovna, a.s.
  • GEIS s.r.o.
  • ACCACE s.r.o.
  • BBRaun s.r.o.
  • Alliance Healthcare s.r.o.