2. Charitativní virtuální běh ZA ZDENDU


Seber všechny síly a poběž s námi bojovat za Zdendu! Charitativní virtuální běh, který maximálně podpoří Zdeňka Hejduka, odchovance plzeňské házené, který svádí již 5. rokem boj s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Vyběhané peníze pošleme na charitativní účet Zdendy. V rámci výzvy běžíme pro Zdendu se budeme snažit docílit částky 300.000,- Kč.
Výtěžek z akce poputuje na Zdendu, věčného sportovce, dříče, kolegu, usměvavého parťáka, kterého před 5 lety zasáhla nevyléčitelná nemoc ALSRegistruj se, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací 

Vyběhni kdekoliv a kdykoliv od 2. do 13.7. 2021
Trasy: 3km, 5km, 10km a dětské 1 a 2km
Kategorie: běžec, canicrossař, junior, srdcař (jakýkoliv pohyb) a týmová výzva


Tento běh nemá medaili. Namísto nákladů s výrobou a distribucí, putují peníze na Zdendu. Objednané věci přijdou 10 pracovních dnů po skončení závodu 

#MYTEPORAZIME PRO ZDENDU
Účelem je získat prostředky pro Zdendu, věčného sportovce, dříče, kolegu, usměvavého parťáka, kterého před 5 lety zasáhla nevyléčitelná nemoc ALS. Vše začalo zlehka, nenápadně. Nejdříve hůře vyslovoval, když přišel večer domů unavený z práce. Postupem času už to bylo ale více časté a dělo se to i přes den, kdy nebyl unavený. Dnes je Zdenda, závislý na pomoci druhých. Zdravotní stav se horší. Zdeněk přes to všechno bojuje a sám stále bydlí ve svém bytě. 

Peníze pomohou Zdendovi hradit jeho životní potřeby, jako je potřebná rekonstrukce bytu, rehabilitační pomůcky, potřebné výdaje, které nelze z důchodové výplaty zaplatit.

       STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Charitativní příspěvek pro Zdenka Hejduka
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

       POŘADATEL

    TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ


    PARTNEŘI