3 km radosti pro Matýska

Matýsek cestovatel potřebuje nové auto!
Vybrané finanční prostředky pomůžou k zakoupení většího vozu.
Registruj se kdykoliv od 15.2., získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu změř jakoukoliv aplikací. Nahraj výsledek a po skončení akce dostaneš diplom.
Sportuj a pomáhej. Od 18.2 uběhni, ujdi nebo jinak zdolej trasu 3km, změř si vzdálenost a tuhle informaci za jak dlouho jsi ji zdolal nahraj na web. Po nahrání výsledku získáš diplom a v případě objednání i originální dřevěnou medaili na památku. Kategorie Srdcař je nezávodní.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10 dnů po skončení běhu, nebo v případě běhu na delší dobu zasíláme merch začátkem následujícího měsíce.

Zdoláme společně cíl 35 000 Kč?

MATÝSEK POTŘEBUJE NUTNĚ NOVÉ AUTO A MY POMŮŽEME VYBRAT ALESPOŇ ČÁST PENĚZ...

 


Matýsek se narodil ve 32. týdnu těhotenství, kvůli infekci v břiše. Po prvních vyšetřeních se zdálo být vše v pořádku. Bohužel tomu tak nebylo, při dalším vyšetření lékaři zjistili, že Matýsek nemá pohybová centra v mozku a diagnostikovali mu dětskou mozkovou obrnu.

Matýsek cvičí od narození Vojtovu metodu, jezdí do lázní, na neurorehabilitační pobyty, má za sebou 6 ortopedických operací kyčlí a bohužel teď nevíme, zda ho v budoucnu nebudou čekat další, záleží, jak budou reagovat kyčle na jeho růst. V 8 letech neleze, nechodí, sám se nenají, neoblékne, je zcela odkázaný na pomoc matky.

Do teď jezdil v kočárku, ale pro lepší vývoj a sed jsme Matýskovi pořídili vozík a s tím právě souvisí i pořízení většího automobilu. Do současného automobilu se nám bohužel vozík nevejde, velikost kufru nestačí na velikost a výšku vozíku. Vzhledem k častějším návštěvám lékařů, ježdění do lázní, ježdění na výlety, na různé rehabilitační pobyty potřebujeme vůz, do kterého vozík dáme vcelku a nebudeme ho muset rozkládat na části a pak ho zase skládat dohromady při každé přepravě v autě. Větší vůz nám značně ulehčí cestování s Matýskem. Do budoucna máme v plánu do automobilu řešit pořízení plošiny.

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • charitativní příspěvek pro Matýska, který bude zaslán po skončení akce na Matýskův účet u organizace ZNesnáze21
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

POŘADATEL

Zdeněk Botek

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI