4. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů

Liga vozíčkářů pomáhá lidem s fyzickým, kombinovaným a lehkým mentálním postižením. Ať jsi chodec, běžec, hendikepovaný nebo cyklista, zapoj se do závodu a pomoz těm, kteří si sami často pomoci nedokážou.
Výtěžek charitativního běhu bude použit na chráněné bydlení pro osoby s těžkým fyzickým a kombinovaným postižením.


Registruj se, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací.

Sbírej kilometry od 10. do 23.10.2022. Nastav si, kolik kilometrů je tvůj osobní cíl. Kategorie: ZTP/P, běžec, chodec, cyklista, junior, canicross, dogtrek a týmová výzva pro firemní týmy/kluby/skupiny.

Součástí startovného NENÍ medaile. Namísto nákladů s výrobou a distribucí, putují peníze na dobrou věc. Medaili je možné si doobjednat při registraciZdoláme společně cíl 150 000 Kč?

Chráněné bydlení nabízí osobám s těžkým fyzickým a kombinovaným postižením bezpečný a v maximální možné míře samostatný způsob bydlení.  Terénní práce sociálních pracovníků a osobních asistentů je zde efektivněji využívána, vzniká prostor pro větší zapojení rodiny a komunity. Naším cílem je zajistit dostatek finančních prostředků, které umožní zrealizovat přestavbu stávajících koupelen na bezbariérové a bude také možné upravit kuchyňské linky na funkční a lépe přizpůsobené potřebám osob s postižením.

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Výtěžek ze startovného pro Ligy vozíčkářů, která pomáhá již 31 let
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

    POŘADATEL     TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

    PARTNEŘI