ADRAběh: Běžím pro radost

Zapojte se do 10. ročníku ADRAběhu a poběžte s námi pro radost. Čí? Dětí, osamělých seniorů a dalších potřebných lidí v Česku. 
Přispějte na dobrou věc. Výtěžek ze startovného poputuje na podporu dobrovolnických center ADRA, která po celé České republice koordinují více než 4 000 dobrovolnic a dobrovolníků.
Registrujte se od 18. května, získejte startovní číslo a pokyny do mailu a sbírejte samostatně nebo v týmech kilometry. Kolik kilometrů byste byli ochotni zdolat, abyste vykouzlili úsměv na dětské tváři? Dejte si osobní výzvu a napište nám při registraci, proč chcete dělat radost.
Poběžte s námi pro radost! Nejen pro svoji, ale hlavně radost dětí v nemocnicích, dětských domovech, dětí ze sociálně slabších rodin a dalších. V termínu 18. května – 1. června sbírejte chůzí či během kilometry, aby dobrovolníci ADRA mohli dělat radost.
Získáte nejen dobrý pocit z pomoci, ale za nahrané výsledky i elektronický diplom a možnost vyhrát zajímavé ceny. Originální medaile vám dorazí do schránky do 14 dní po skončení akce.

ZDOLÁME SPOLEČNĚ CÍL 250 000 Kč?

Dětem v dětských domovech, malým pacientům v nemocnicích, dětem ze sociálně slabších rodin i hendikepovaným a jinak znevýhodněným dětem… Těm a mnoha dalším dobrovolníci a dobrovolnice ADRA věnují svůj čas a péči, aby jejich cesta životem byla o kus radostnější. 

Zapojením do jubilejního 10. ročníku ADRAběhu můžete radost rozdávat s námi. Podpoříte totiž činnost dobrovolnických center ADRA, která po celé republice propojují lidi ochotné pomáhat s těmi, kdo pomoc potřebují. A to od těch úplně nejmenších až po osamělé seniory a seniorky. 

Běžet s námi pro radost můžou jak jednotlivci, tak týmy – rodinné, kamarádské i firemní. Zapojit se do ADRAběhu se můžete tzv. virtuálně čili odkudkoli a kdykoli v období od 18. května do 1. června. Zároveň se však můžete přidat i k organizovaným výběhům, které plánujeme v 12 městech ČR

Cílem celé výzvy je během nebo chůzí nasbírat co nejvíce kilometrů v daném období, nicméně do ADRAběhu s podtitulem „Běžím pro radost“ se můžete zapojit i v rámci pravidelných procházek s kočárkem, s přáteli nebo se čtyřnohým přítelem. Jak již heslo letošního ročníku napovídá – více než rychlost a počet zdolaných kilometrů je totiž důležitý počet lidí, kterým společně můžeme pomoci.

Část kilometrů můžete nasbírat při výběhu v:

Brně 18. 5. v 16:00 (start: OMNI Café, Třešňová 330/2, Brno-Medlánky) 2,7 km a 5,4 km, více informací ZDE
Českých BudějovicíchADRAběh pro Tamarku 1. 6. v 16:00 ve Stromovce (start: U Tří Ptáků), 1, 3 nebo 5 km, více informací ZDE
Frýdku-Místku 24. 5. v 16:00 podél řeky (Faunapark F-M), 4,8 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Havířově 25. 5. v 16:00 podél řeky Lučiny, 5 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Klatovech 28. 5., Mercandinovy sady (start: u Kolonády), 5 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Kroměříži 25. 5. v 16:00, Podzámecká zahrada, 5 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Ostravě 20. 5. v 10:00, Ostrava-Třebovice (start: Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava, Martinovská 3247/164), 3, 5 nebo 8 km více informací ZDE
Plzni 19. 5., Borský park (start: u pítka Borský park), 5 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Praze 30. 5. ve 14:00, Hostivařský lesopark, 7 km běh nebo 3,5 km chůze, více informací ZDE
Příbrami 26. 5. v 16:00, Dvořákovo nábřeží – Obora, 5 km běh nebo 1 km chůze, více informací ZDE
Rožnově pod Radhoštěm 31. 5. ve 14:30, Městský park, 2,5 nebo 5 km běh/chůze, více informací ZDE
Zlíně 30. 5. v 18:00, Burešov a okolí (start u Galaxie – zábavní park), 4 km a 1 km, více informací ZDE

STARTOVNÉ ZAHRNUJE: 

  • PŘÍSPĚVEK ORGANIZACI ADRA na podporu činnosti dobrovolnických center
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • 3 nejlepší závodníky ve své kategorii odměníme cenami od našich partnerů

POŘADATELFB: ADRA
IG: ADRA