BĚH PRO PARAPLE 2022

Běh pro Paraple

Zapojit se může skutečně každý. Ať jste chodec, jezdec nebo běžec, překonejte sami sebe, porazte svoji lenost a pomozte těm, kteří si sami často pomoci nedokážou!       

Zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 6. do 30. 6. 2022. Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvé zdraví a nabije tě motivací! Nastav si svůj osobní cíl.


Kilometry porovnávej v kategorii, kterou si zvolíš: ZTP/P, běžec, chodec, dítě, rodina, canicross, dogtrek a týmová výzva pro firmy/kluby/skupiny/třídy.

Hýbat se můžeš kdekoliv.
Poslední registrace je 30. 6. v 23:30


Na památku běhu je možné si objednat sportovní čelenku či tunel, díky kterým podpoříš Paraple celou jeho výší. Zakoupený merch rozesílá Centrum Paraple 1x týdně, stejně jako merch Rozběháme Česko.


Startovní balíček od 200 Kč s příspěvkem na dobrou věc zahrnuje diplom, startovní číslo, které ti přijde na e-mail. 


Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek. 

Zdoláme společně cíl 800 000 Kč?

Centrum Paraple je obecně prospěšná společnost, založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáháme lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci a žít dál podle svých potřeb a přání, jak jen to v takové situaci je možné. Jsme oporou pro ty, kteří teď právě ochrnuli po úrazu nebo nemoci, i pro ty, kteří tak žijí už dlouho, ale narazili na problém, se kterým si nevědí rady.

A kdo překoná nejen sebe, ale i nás ostatní, bude obdarován hodnotnými cenami od našich partnerů. Vyhlášení výsledků za zdolané kilometry proběhne v rámci společenské akce Sejdeme se na zahradě dne 21.7. ve venkovních prostorách našeho centra. Ze všech registrací vylosujeme jednoho výherce, který obdrží poukaz od Škoda Auto na "jízdu na sedadle spolujezdce v závodním speciálu FABIA R5".

Pomáhat můžeme jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám. Výtěžek bude použit k finančnímu zajištění služeb Centra Paraple.

Pomáháme najít cestu dál.
Děkujeme, že v tom jedete s námi!

 

 STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Podporu Centra Paraple, které pomáhá téměř 30 let
  • elektronické startovní číslo a diplom
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

POŘADATEL

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI