BĚH PRO PARAPLE

 Rozběháme Česko pro Paraple

       Jsme rádi, že od těch, kteří pomáhají "běží" pomoc k těm, kteří jí potřebují.

NENECHTE SI UJÍT SOBOTNÍ VÝHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ!

Srdečně zveme všechny účastníky virtuálního Běhu pro Paraple ke sledování sobotního on-line streamu, který budeme vysílat od 17:00 hodin ze zahrady Centra Paraple. Nejen přítomní výherci všech kategorií, kterým osobně předáme výhry za zdolané kilometry, si budou moci užít hudební vystoupení kapely Chinasky a také zpěvačky a modelky Jitky Boho. Podvečerním programem nás provede vícemistr světa v loopingu a beatboxer Endru.
Sledujte stream na www.behproparaple.cz/stream
Děkujeme, že v tom jedete s námi!         

„Překážky tě nemůžou zastavit. Problémy tě nemůžou zastavit. A už vůbec tě nezastaví jiní lidé! Jediný, kdo tě může zastavit, jsi ty sám!“ Jeffrey Gitomer. 
CENTRUM PARAPLE od roku 1994 pomáhá lidem ochrnutým po poškození míchy přizpůsobit se nové životní situaci, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší míry soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se do svého přirozeného prostředí a získat předpoklady ke společenskému a pracovnímu uplatnění. Centrum Paraple je oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale kdykoliv v průběhu života. Vychází z přesvědčení, že lidé po poškození míchy mohou žít svůj život naplněně a hodnotně. Pomáhat můžou jen díky solidaritě tisíců lidí, kteří jejich činnost podporují.
Zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvoje zdraví, vyplaví endorfiny a zahřeje dobrým pocitem. Zapojením se do virtuálního běhu přispějete finanční částkou na pobytovou službu sociální rehabilitace, kterou Centrum Paraple poskytuje. Nastav si své osobní cíle!
Zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. 2021. Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvé zdraví a nabije tě motivací! Nastav si svůj osobní cíl.


Kilometry porovnávej v kategorii, kterou si zvolíš: ZTP/P, běžec, chodec, dítě, rodina, canicross, dogtrek a týmová výzva pro firmy/kluby/skupiny/třídy.

Hýbat se můžeš kdekoliv.
Poslední registrace je 29. 5. v 10:00
a nahrání aktivit je možné do 10:00.
Hromadné registrace nad 10 osob registrujte na adrese zc.oksecemahebzor@aknedz

Na památku běhu je možné si objednat funkční běžecké tričko Alpine Pro, díky kterému podpoříš Paraple celou jeho výší a získáš i originální papírovou medaili, která bude odeslána spolu s tričkem v průběhu registrace. Rozesílka trik vždy v po, st, pá během května. (merch Rozběháme Česko budeme zasílat průběžně od 3. května). Běžecká trička v limitované červené edici je možné zakoupit na eshop.paraple.cz

Startovní balíček za 199 Kč s příspěvkem na dobrou věc zahrnuje diplom, startovní číslo, které ti přijde na e-mail. V případě objednání funkčního trička obdržíš i originální papírovou medaili.

Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek. 29. 5. proběhne vyhlášení ve spolupráci s
MALL.TV formou živého přenosu ze zahrady Centra Paraple

POSTAV SE VÝZVĚ A PODPOŘ PARAPLE

My v Parapleti věříme, že po všech překážkách vyjímečného roku 2020 se budeme chtít všichni postavit čelem novým výzvám. A proto jsme se rozhodli uspořádat první ročník virtuálního Běhu pro Paraple. Kdo bude chtít po zimě vyskočit z gauče, roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude srdečně vítán! Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost. 

Milujete výzvy? My tedy ano! 
Pojďme společnými silami zdolat výzvu o nejúspěšnější Běh pro Paraple.

Nejpilnější "sběrači kilometrů" budou obdarováni atraktivními cenami od sponzorů Centra Paraple. Jsou mezi nimi například BATOHY YOSHI Z OLYMPIJSKÉ KOLEKCE od značky Alpine Pro, DŘEVĚNÉ KORBELE a PROHLÍDKY PIVOVARU od Pilsner Urquell či ZAPŮJČENÍ AUTOMOBILU ŠKODA ENYAQ IV. A pozor, ZE VŠECH přihlášených dětských soutěžících bude vylosován jeden VÝHERCE KOLOBĚŽKY, který daroval Svět koloběžek! A ZE VŠECH registrací mezi plnoletými sportovci bude vylosován VÝHERCE VYHLÍDKOVÉHO LETU HORKOVZDUŠNÝM BALÓNEM se startem v nejrůznějších lokalitách v České republice od pojišťovny Kooperativa. A vítězný tým se může těšit na DVA VELKÉ SUDY piva Pilsner Urquell.

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

 • Elektronické startovní číslo a diplom 
 • Hru o ceny, případně papírovou medaili
 • Podporu Centra Paraple, které pomáhá již 26 let
 • Startovní balíček e-mailem
 • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

  POŘADATEL   TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ  PARTNEŘI