Podmínky - BĚH ZA TRPASLÍKY

Než se na cokoliv začneš ptát, nejdříve se podívej na FAQ - www.myteporazime.cz/casto-kladene-otazky

Pravidla hromadných běhů  

 1. Pokud sis zvolil při registraci běh v některém z míst, kde vyběhneme hromadně, vyčkej informačního e-mailu, který ti dorazí 2 dny před startem vybraného běhu. V den běhu se dostav na místo - v případě neúčasti, není možná pozdější přeregistrace na formu "kdykoliv a kdekoliv".
 2. Na místě dostaneš dřevěnou medaili automaticky přímo v cíli.
 3. Na bězích se nestopuje čas ani nenahráváš po doběhu výsledek!
 4. Pokud sis objednal při registraci do svého startovního balíčku cokoli dalšího, je nutné se o to na místě přihlásit u registrace.
 5. Pokud se nemůžeš hromadného běhu z jakéhokoli důvodu zůčastit, je možné se zdarma přeregistrovat na formu "kdykoliv a kdekoliv" nejpozději do konce online registrací na hromadný běh formou e-mailu. Dřevěná medaile a objednané věci ti pak přijdou poštou.
 6. Děti do 2 let se mohou účastnit zdarma bez nároku na startovní balíček (medaili).
 7. Děti do 2 let se mohou v případě zájmu registrovat a získat tak startovní balíček (medaili).
 8. Na trase hromadného běhu dbej pokynů pořadatele.
 9. Hromadný běh lze absolvovat pouze během, chůzí, na invalidním vozíku či chůzí/během s kočárkem. Nelze absolvovat se psem či na kole/koloběžce/jiném vozidle.
 10. Registrací souhlasíš s podmínkami GDPR Rozběháme Česko.
 11. Potvrzením registrace souhlasíš s pravidly závodu.
 12. Běh se řídí obchodními podmínkami Rozběháme česko, se kterými souhlasíš zaplacením registrace.

Pravidla celorepublikové výzvy - kdekoliv a kdykoliv

 1. Pokud sis zvolil při registraci formu závodu Kdykoliv a kdekoliv, řiď se pokyny v e-mailu který jsi obdržel jako potvrzení registrace.
 2. Přeregistrovat se na hromadný běh v některém z míst, kde vyběhneme je možné nejpozději do středy 22.6. zdarma e-mailem
 3. Je možné účastnit v kategorii: běh ženy/muži, chůze/dogtrekking, běh se psem (canicross), děti jakýkoliv pohyb, nezávodní kategorie Srdcař
 4. Cílem je zdolat 5 km dospělí, 1 km děti kdykoliv a kdekoliv od 24. do 7.7.
 5. Pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami, nahraj výsledek a doplň snímkem obrazovky ze záznamu aktivity. 
 6. Snímek obrazovky musí obsahovat: Uběhnutou/ušlou vzdálenost, čas aktivity (nestopovaný!) a ideálně datum aktivity (ale víme, že některé aplikace to nedokážou. Věříme zde v fair play).
 7. Povolené jsou všechny mobilní aplikace a sportovní hodinky. Nedoporučujeme fitness náramky, denní nachozené kilometry, které měří dle průměrné délky a počtu kroku - toto měření je nepřesné
 8. Výsledek je nutné nahrát nejpozději do 7.7. 23:59
 9. Nahrát své kilometry můžeš jednorázově jako součet, kde bude vidět snímek obrazovky jednotlivých aktivit, nebo můžeš nahrávat aktivity postupně po jedné.
 10. Bude-li výsledek nahrán chybně a bude vyhodnocen jako nelegitimní, vyhrazuje si pořadatel právo přeregisrovat závodníka do nezávodní kategorie Srdcař.
 11. V NEZÁVODNÍ kategorii srdcař nebudeme požadovat důkaz z žádné aplikace, jako důkaz, že ses hýbal nám bude stačit například fotka přírody z trasy
 12. V NEZÁVODNÍ kategorii srdcař můžeš zdolat trasu JAKÝMKOLI POHYBEM (běh, chůze, kolo, běžky, brusle i mix různých aktivit)
 13. I NEZÁVODNÍ kategorie srdcař bude mít svůj žebříček, ve kterém bude kolik kdo zdolal kilometrů, tento žebříček je pouze pro zajímavost
 14. Každý účastník, který nahraje svojí aktivitu/výsledek, získá na konci běhu diplom za své snažení.
 15. Povrch trasy pro běh je libovolný.
 16. Povrch trasy pro canicross/dogtrekking se psem v zápřahu musí být převážně trail.
 17. Aktivity v kategorii chůze/dogtrekking musí být zdolány chůzí (ne během).
 18. Běhu i chůze je možné se zúčastnit na běžícím pásu.
 19. V dětských kategoriích se počítají JAKÉKOLIV AKTIVITY.
 20. Děti startují se souhlasem zákonného zástupce a je nutný doprovod dospělého. Hranici minimálního věku necháme na zvážení a zodpovědnosti rodičů, maximální věk je 17 let.
 21. Do týmové výzvy se můžeš přihlásit při registraci jednoduchým vyplněním názvu týmu.
 22. Pes v canicrossu musí být starší 12 měsíců.
 23. Každý závodník musí zhodnotit svůj zdravotní stav a selským rozumem rozhodnout, zdali je schopný se účastnit celorepublikového závodu
 24. Při registraci souhlasíš s podmínkami GDPR Rozběháme Česko.
 25. Závodíme fair play. Hlavní účel tohoto závodu není být za každou cenu první, ale užít si běh/chůzi a odprostit se od všech negativních věcí a pomoci dobré věci. Proto na fair play také spoléháme u našich závodníků, protože bez toho by nám výhra přeci ani nemohla přinést radost.
 26. Potvrzením registrace souhlasíš s pravidly závodu.
 27. Běh se řídí obchodními podmínkami Rozběháme česko, se kterými souhlasíš zaplacením registrace.