BĚHY PROTI DEMENCI - WINTER CLASSIC

PROČ DO TOHO JÍT?
• protože běhat se ještě stále může

• protože běh je důležitou prevencí proti Alzheimerově nemoci i dalším chorobám
 •
 protože když můžu, tak rád pomůžu
• protože potřebujeme mít fyzickou námahu a zátěž

Ať jsi zkušený běžec, začátečník nebo chodec, pojď s námi podpořit ty, kteří pomáhají, a teď sami potřebují pomoc.


Hlavní činností neziskové organizace Dementia I.O.V., z.ú. je poskytování odborného poradenství těm, kteří pečují o své blízké trpící Alzheimerovou nemocí nebo nějakou formou demence. Dementia provozuje podpůrná centra a poradny pro lidi s demencí, seniory a pečující a pořádá vzdělávací a osvětové akce.

Letos jsme připravili sérii 4 virtuálních běhů, kterých se může zúčastnit úplně každý. A nyní máš možnost registrovat se do čtvrtého z nich.

4. DÍL SERIÁLU BĚH PROTI DEMENCI WINTER CLASSIC „BĚŽÍM, PROTOŽE MŮŽU“

Ve čtvrtém a letos posledním, dílu našeho běžeckého seriálu si můžete zvolit délku své trasy (3, 5, 7, 10 a 15 km) a dokázat si, že zima je jen roční období a nemůže nás zastavit.
Běžet můžeš kdekoliv od 29. prosince 2021 do 2. ledna 2022.
Registrace do 2. 1. 2022
Nahrání výsledků do 2.1.2022 23:59


Vyber si svou trasu podle délky a to 3 km, 5 km, 7 km, 10 km nebo 15km.
Kategorie: běžec, chodec, canicrossař, junior a tentokrát ještě BĚŽKAŘ! Samozřejmě můžeš opět sestavit svůj tým a zapojit se do týmové výzvy!

Svým během podpoříš organizaci Dementia I.O.V., a získané prostředky budou použity pro provoz poraden pro seniory a pečujíci


Startovné 200 Kč zahrnuje startovní číslo a diplom, které ti přijdou na e-mail. Dále pak medaili a samozřejmě příspěvek pro organizaci Dementia I.O.V.


Rozhodni se, zda-li svůj příspěvek věnuješ celý na dobročinné účely a medaili obdržíš v elektronické podobě, nebo jestli bys rád obdržel obálku s dalším kouskem do medailové sbírky.Medaile a objednané věci přijdou 10 pracovních dnů od skončení závoduDOBĚHNI SI PRO UNIKÁTNÍ 4 DÍLNOU MEDAILI

Za každý z virtuálních běhů, které proběhnou v tomto roce, dostaneš jednu část medaile, která přesně pasuje k těm dalším. Pokud s námi zaběhneš všechny 4 díly Běhu proti demenci, získáš celou medaili i s poselstvím.

Pokud jsi některý z běhů vynechal, a přesto bys měl rád sbírku medailí kompletní, po registraci je možné za symbolický charitativní příspěvek chybějící dílek doobjednat.

V TÝMU SE BĚHÁ LÉPE!

Využij své sociální sítě, pozvi si kámoše a vytvoř tým. Hashtag #bezimprotozemuzu bude teď rozhodně v kurzu! Bude skvělé, pokud ho použiješ a pozveš k běhu i své kamarády. Více info ZDE 

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Charitativní příspěvek organizaci Dementia I.O.V.
  • Medaili v dřevěné nebo elektronické podobě 
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

    POŘADATEL


    TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ


    PARTNEŘI