BĚŽÍME PRO ODVAHU

     


Pojď s námi běhat nebo chodit a dodat tak odvahu a úsměv do života dětí s vážným onemocněním. Každý tvůj kilometr pomůže! Posláním Bátor Tábora (v maďarštine znamená odvaha) je zlepšovat životy dětem a jejich rodinám žijícím s rakovinou nebo jinou vážnou nemocí. Činí tak pomocí unikátní, mezinárodně prověřené zážitkové terapie a přináší zážitky, které mění život dětí a dodávají jim energii a odvahu, potřebnou pro uzdravení a následný návrat do běžného života. V rámci výzvy “Běžíme pro odvahu” se budeme snažit docílit částky 90.000 Kč. 
Výtěžek z výzvy “Běžíme pro odvahu” poputuje na dva letní virtuální tábory,  nemocniční programy a první českýtábor, který plánujeme na rok 2022. Bátor Tábor svými zážitkovo-terapeutickými programy dodává odvahu vážně nemocným dětem v celé České republice. 


Registruj se, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací. 

Vyběhni kdekoliv a kdykoliv od 8. do 6.7. 2021
Trasy: 3km, 5km a dětské 1km
Kategorie: běžec, chodec/dogtrekař, canicrossař, junior a týmová výzva


Tento běh nemá medaili. Namísto nákladů s výrobou a distribucí, putuje více peněz na zážitky pro vážně nemocné děti. Objednané věci přijdou 10 pracovních dnů po skončení závodu 

VÝTĚŽEK PUTUJE NA ZÁŽITKOVÉ AKTIVITY PRO VÁŽNĚ NEMOCNÉ DĚTI
Bátor Tábor je středoevropská nadace poskytující zážitkovou terapii pro vážně nemocné děti a jejich rodiny. Doteď jsme pomohli více než 10.000 dětem a jejich rodinným příslušníkům na našich terapeutických táborech, nemocničních programech nebo virtuálních událostech. Dětem bojujícím s chronickou nemocí poskytujeme "jiný druh uzdravení": na našich programech můžou zažít výzvy a zábavné aktivity v bezpečném prostředí, navázat nová přátelství a budovat si sebeúctu a sebevědomí. Kvůli pandemii COVID-19 jsme vyvinuli několik terapeutických programů, kterých se děti můžou zúčastnit z bezpečí svých domovů. Organizujeme virtuální tábory, online nemocniční program a poskytujeme dětem mnoho příležitostí zažít kouzlo Bátor Tábora i za takových náročných okolností.

Finance získané z této virtuální výzvy pomohou realizovat dva letní virtuální tábory, nemocniční programy a první tábor pro vážně nemocné děti. Hecni se a pojď do toho s námi! EXTRA VÝZVA PRO ODVÁŽNĚJŠÍ aneb pomoc na druhou -  Každý běžec, který se přidá do Týmu Odvahy může přispět kromě startovného ještě dalšími finančními prostředky pro Bator Tábor CZ. Princip je jednoduchý, zaregistrujte se nejen do závodu zde, ale můžete si udělat registraci i na Týmu Odvahy zde. Automaticky budete přesměrování na stránku Tým Odvahy, kde si za pár chvil vytvoříte svůj profil. Zde vytvoříte svoji výzvu, kde stačí pár slov o tom, jaký čas hodláte zaběhnout. Link výzvy pak můžete sdílet s přáteli, kteří Vás mohou podpořit finanční částkou, která 100% půjde na aktivity Bator Tabor pro vážně chronicky nemocné děti. Zároveň od nás dostáváte čelenku jako malý dárek. 

       STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Podporu virtuálních táborů, nemocničních programů a prvního českého tábora Bátor Tábor
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.
  • Sportovcům, kteří se úspěšně zapojí do EXTRA VÝZVY PRO ODVÁŽNĚJŠÍ (viz výše) zašleme čelenku

       POŘADATEL

    TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ


    PARTNEŘI