DARÁNKŮV VIRTUÁLNÍ BĚH

ABY TO TI NEJMENŠÍ MĚLI CO NEJLEHČÍ
Vybrané finanční prostředky poputují na sbírku "Daránek pomáhá dětem – Aby to ti nejmenší měli co nejlehčí" - Charita ČR.
Registruj se kdykoliv od 25.4. do 14.5, získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu si změř jakoukoliv aplikací a nahraj. Po ukončení akce obdržíš diplom. Nahrává se pouze jeden výsledek s časem, za který zdoláš vybranou trasu.
Sportuj a zároveň pomáhej dobré věci. Od 25.4. do 14.5. běhej, choď, nebo se jakkoliv jinak pohybuj pro dobrou věc. Za nahraný výsledek získáš diplom. Tři nejrychlejší ve své kategorii získají kovové medaile!
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10 dnů po skončení běhu.

Je tady jaro, čas probouzení přírody, nových nadějí i dětských radostí. Ne pro všechny děti je ale toto období jednoduché, ne všechny mají možnost si hrát, či užít si volnost. Vyběhni ze své startovní čáry a udělej tu jejich o něco lepší!


POMÁHEJ POHYBEM KDEKOLI A KDYKOLI OD 25.4. DO 14.5. 2022

Zvedni se z gauče a pomáhej pohybem kdekoli a kdykoli v České republice i na Slovensku. Má to smysl! Naše celorepublikové běhy za poslední rok poslaly na dobrou více než 4 miliony korun!

  • registrace běží do 14.5.2022 23:59
  • trasy: 1 km a 5 km děti; 10km, 15km a 21km dospělí.
  • kategorie: běh, chůze, canicross, děti 0-17 let a srdcař (jakýkoliv pohyb-nezávodní kategorie)
  • soutěžit můžeš i v týmové výzvě
  • medaile přijde poštou nejpozději do 14 pracovních dnů po skončení akce
  • startovné: dobrovolné, minimálně 100 Kč (výtěžek putuje na sbírku Daránek pomáhá dětem – Aby to ti nejmenší měli co nejlehčí)

Po doběhu nezapomeň nahrát výsledek a dostaneš tak diplom za své snažení a nejrychlejší 3 v kategorii získají kovové medaile!

#MYTEPORAZIME Aby to ti nejmenší měli co nejlehčí

Vybráno 12 210 Kč

Pomáhej s námi Daránkovi. Více informací o organizaci https://www.charita.cz/ . Celý projekt, na který vybrané peníze půjdou https://daranek.cz/

HRA O CENY

U nás nevyhrávají jen ti nejrychlejší. Na hromadných bězích si můžeš pořídit lístek do hry o ceny a vyhrát originální věci běhu.

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • charitativní příspěvek pro sbírku "Daránek pomáhá dětem" Charity ČR
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • 3 nejrychlejší závodníky ve své kategorii odměníme kovovou medailí

POŘADATEL

BĚŽÍME PRO