Kopni do vrtule

 

Zvedni se z gauče a podpoř svým pohybem myšlenku, která pomáhá v boji proti obezitě. Zapoj se kdykoliv a kdekoliv od 14. do 19.6. Sbírej kilometry v rámci jakékoliv aktivity (běh, chůze, plavání, brusle, kolo, jízda na koni, koloběžka aj...). Připojit se můžeš i naživo v rámci štafety z Ostravy do Plzně - více informací o živé štafetě najdeš na www.kopnidovrtule.cz
Výtěžek ze startovného putuje na boj proti obezitě, v rámci projektu Nadace Olgy Havlové.        


Registruj se, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a své aktivity si změř jakoukoliv aplikací. 

Nasbírej co nejvíce kilometrů během 5 dnů. Nahrát můžeš libovolný počet jakýchkoliv aktivit.Chceš-li na památku krásnou, kovou medaili, můžeš si jí ke startovnému dokoupit v 2. kroku registrace. 

       VÝTĚŽEK ZE STARTOVNÉHO PUTUJE NA BOJ PROTI OBEZITĚ

Posláním Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové je pomáhat lidem, kteří se pro svůj nepříznivý zdravotní a sociální stav těžko včleňují do společnosti a nemohou se bez pomoci druhých sami o sebe postarat. Hlavním cílem VDV je pomáhat lidem se zdravotním a sociálním znevýhodněním, lidem opuštěným a diskriminovaným.

V rámci projektu Kopni do vrtule poputují vybrané peníze na podporu aktivně stráveného času u dětí ze sociálně slabších rodin (např. úhrada sportovních kroužků a nebo sportovních pomůcek) a podporu aktivního pohybu u dětí a dospělých se zdravotním znevýhodněním (např. úhrada sportovních pomůcek, cvičení a rehabilitace)

       STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Hru o ceny
  • Charitativní příspěvek na boj proti obezitě
  • Náklady na realizaci štafety a celé myšlenky
  • 3 závodníky s nejvíce naběhanými kilometry ve své kategorii odměníme medailí navíc za umístění


       POŘADATELÉ 

     


       BĚŽÍME PRO
 
       
    PARTNEŘI