LESKROS virtuál

 Běžci a pejskaři patří do lesa 

          Zažij Leskros virtuálně! Vydej se na lesní dobrodružství, otestuj svou kondičku, poměř síly s celou Republikou a navíc pomoz opuštěným psům.
Běhat můžeš kdekoliv od 22.1. do 24.1.
Registrace do 24.1. 15:00
Nahrání výsledků do 24.1. 23:59


Trasy: SPRINT (5km), MID (10km), LONG (21km), Toulám se lesem
Kategorie: běh, canicross, chůže, dogtreking, můj první závod, bikejöring, scootering, sijöing, junioři a plogging (100% pomáhá, bez medaile)


Svým během podporuješ Útulek Tachov - U Šmudliny
Při registraci se můžeš rozhodnout, že svůj příspěvek ještě zvýšíš
Startovné 150 Kč zahrnuje medaili, startovní balíček, diplom, hru o ceny, startovní číslo, které ti přijde na e-mail a příspěvek na podporu opuštěných zvířat

První 3 umístění v každé kategorii získají odměnu
Medaile, případně další věci ti přijdou poštou do

10 pracovních dnů po skončení závoduPohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací
nebo hodinkami a do 24.1. 23:59 nahraj výsledek
V pondělí 25.1. se těš na vyhlášení
výsledků

     ZAŽIJ LESKROS VIRTUÁLNĚ 

Pojď, alespoň virtuálně, ochutnat atmosféru leskrosích závodů.Vyber si ze SPRINTu, MIDu, Toulám se lesem nebo speciálně pro virtuální závod i LONGu a vydej se na lesní dobroružství. Užij si krásnou přírodu, kterou kolem sebe máš a po doběhu se těš na dřevěnou medaili. Nyní ti stačí doběhnout si pro další medaili z živého Leskrosu a doma si budeš moci postavit mini les. Dokážeš sesbírat kompletní LES z 5 medailí? 

Živý Leskros je unikátní běžecko-canicrossový seriál 4 závodů, který tě zavede na zajímavá místa po čechách. Na každém závodě zažiješ nefalšovaný trail. 0% asfaltu, 100% terénu, bahna a lesních cestiček. Leskros běhá celá rodina. Mamka, taťka, junior i pes. Těšíme se na tebe třeba na Krušnohorském etapáku u Božího daru.

     ZA TVÉ LESKROSENÍ PUTUJÍ PENÍZE NA ÚTULEK ŠMUDLINA

Tachovský útulek nebo-li U Šmudliny se již 15 let stará o nechtěná a týraná zvířata - psy, kočky, slepice a nechtěná domácí zvířata. Srdcem útulku je energická majitelka Gabriela Jägerová která celý útulek vybudovala sama, s bandou nadšenců a dobrovolníků. Útulek disponuje hlavně venkovními kotci a nyní sbírá finance na výstavbu budovy s vnitřními kotci, ošetřovnou, skladem a přípravnou krmení. Díky tomu budou mít psi se speciálními potřebami - vysoce březí fenky, psy s psychickými problémy, zranění, trýznění - své pohodlí.

Majitelku Gabču známe velice dobře. Je hrdou členkou Rozběháme Tachovsko a my jí fandíme a držíme palce, protože to dělá srdcem. Za tvůj start ve virtuálním běhu putuje příspěvek k rozšíření a podpoře útulku.

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

 • Originální medaili, elektronické startovní číslo, diplom, hru o ceny
 • Z každého startovného putuje příspěvek pro organizaci Útulek Tachov - U Šmudliny
 • Slevu na živé závody Leskros
 • Slevu na běžecké a canicrossové vybavení do Runpoint.cz
 • Náklady na distribuci medailí, výrobu a přípravu
 • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

  POŘADATEL   TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ


  PARTNEŘI