LETNÍ BĚHOslav konec léta aktivně. Zvedni se z gauče a pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv. Přidat se můžeš také k hromadnému běhu v Plzni a zažít tak spoustu zábavy v pěnové, barevné a překážkové zóně. 
Výtěžek ze startovného putuje na podporu rodin s předčasně narozenými dětmi. Registruj se a získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu. Po nahrání aktivity/výsledku obdržíš diplom. 

Vyběhni kdekoliv a kdykoliv a nebo se zúčastni hromadného běhu v Plzni.Každý získá originální dřevěnou medaili. Chceš-li na památku i kovou, barevnou medaili, můžeš si jí dokoupit ve 2. kroku registrace. 

Obohať si svůj běh barvičkami, které si můžeš objednat při registraci.SOUTĚŽ
Pošli nám fotku, jak sis užil svůj letní běh na zc.oksecemahebzor@ofni a vyhraj super dárek � O nejhezčí fotce budeme hlasovat na facebooku #myteporazime. Nezapomeň ji také sdílet na sociálních sítích s hashtagem #myteporazime, ať zaplavíme internet pozitvní energií.

POMÁHEJ POHYBEM KDEKOLI A KDYKOLI OD 16. DO 31.8. 
Zvedni se z gauče a pomáhej pohybem kdekoli a kdykoli v České republice i na Slovensku. Má to smysl! Naše celorepublikové běhy za poslední rok poslaly na dobrou více než 3 miliony Kč!
 • Registrace běží do 31.8. 23:59
 • Trasy: 1 km děti a 5 km dospělí
 • Kategorie: běh, chůze, canicross, jakýkoliv pohyb a týmová výzva
 • Medaile přijde poštou nejpozději do 14.9.
 • Startovné celorepublikového CZ/SK běhu je 100 Kč
Po doběhu nezapomeň nahrát výsledek a dostaneš tak diplom za své snažení a nejrychlejší 3 v kategorii získají kovové medaile!

LETNÍ BĚH V PLZNI 28.8.
Rodinný hromadný běh na oslavu léta s jedinou myšlenkou - zvednout se z gauče, prožít nezapomenutelný zážitek a pomoci společně dobré věci. Na trase běhu tě bude čekat několik zážitkových zón: pěna, překážky a barvičky. Zóny si budeš moci užívat jak chceš dlouho, jedná se totiž o nezávodní běh, který můžeš jít/běžet na okruhu 2km - počet okruhů je libovolný.
 • Registrace běží do 26.8. 23:59 // Registrace na místě MOŽNÁ
 • Výdej startovních balíčků proběhne v sobotu 28.8. v areálu Sportmanie Plzeň (OC Plzeň Plaza) od 11:00 do 14:00 hodin
 • Start ve 14:30 v areálu Sportmanie Plzeň (OC Plzeň Plaza)
 • Doběhy do 16:00
 • Vyhlášení hry o ceny Sportmanie v 16:10 
 • Startovné: Dospělí: 300 Kč, Student 11- 25 let: 250 Kč, Dítě 2-10 let - 200 Kč, Děti do 2 let se mohou účastnit zdarma, Rodina /2 dospelí 2 děti: 1000 Kč
Po doběhu můžeš nahrát svůj "výsledek" do našeho systému a dostaneš tak diplom za své snažení. Místo výsledného času se pochlubíš, jak dlouho sis zóny užíval a podělíš se o fotku jak jsi vypadal v cíli.

#MYTEPORAZIME PRO NEDOKLUBKO (CZ) A MALÍČEK (SK)
Spolky NEDOKLUBKO a MALÍČEK podporují rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v Čechách a na Slovensku. Obě organizace se shodly na tom, že díky financím z Letního běhu zrealizují tištěnou knížku příběhů rodin předčasně narozených dětí. Lucie Žáčková, ředitelka Nedoklubka k tomu dodává: „Příběhy rodin, které prožily předčasný příchod svých dětí na svět jsou nejvyhledávanějšími články na našem webu. Novým rodičům pomáhají přijmout danou situaci, najít v příbězích sílu, naději a motivaci pro jejich vlastní cestu. Víme, že příběhy pomáhají a snažíme se je co nejvíce sdílet na webu a sociálních sítích. Příběhy jsou součástí našich tiskovin, ale ještě nikdy nevyšly knižně. Knížka bude obsahovat příběhy z Čech i ze Slovenska. Moc se na spolupráci se slovenskými kolegyněmi
těšíme.“

Koordinátorka slovenského spolku Malíček Iveta Jančoková k tomu dodává: „Nápad spoločného československého projektu nás velmi nadchol. Je to skvelý nápad vydať príbehy knižne a dostať ich tak viac k rodičom v nemocniciach, aby boli pre nich povzbudením a motiváciou bojovať a nevzdávať ich spoločný boj.“ Knížka plná dojemných příběhů vyjde na podzim letošního roku. Knížky budou zdarma k dispozici ve všech perinatologických centrech v Čechách i na Slovensku, kde pečují o předčasně narozená miminka a jejich rodiče

HRA O CENY
U nás nevyhrávají jen ti nejrychlejší. Těš se na slosování startovních čísel o věcné ceny běhu, které proběhne 2. 9. na facebooku #myteporazime.

     STARTOVNÉ ZAHRNUJE

 • Elektronické startovní číslo a diplom
 • Originální medaili a hru o ceny
 • Charitativní příspěvek na podporu rodin s předčasně narozenými dětmi 
 • Náklady na poštovné, výrobu a přípravu medailí, realizaci závodu
 • 3 nejrychlejší závodníky ve své kategorii odměníme kovovou medailí
 • V Plzni navíc získáš zajištění zážitkových zón, tištěné startovní číslo a zázemí akce

     POŘADATEL 

      

        BĚŽÍME PRO
 
       
  PARTNEŘI