Léto s pohybem, děti s úsměvem

Odborníci bijí na poplach: v posledních letech u dětí skokově vzrostl výskyt úzkostí, depresí, sebepoškozování i sebevražedného chování. Pojďme se hýbat a tím podpořit programy Etické dílny na zvyšování psychické odolnosti dětí. Více pohybu, více odolnosti, více radosti ze života.

Vybrané finanční prostředky pomůžou neziskové organizaci Hope4kids realizovat více zážitkových programů Etické dílny v českých školách. Zapoj se kdykoliv od 10. do 30. srpna. Startovné od 200,- Kč (pro studenty a znevýhodněné osoby 100,- Kč)
Každý si individuálně vybírá vlastní trasu, kterou si sám měří (aplikací, krokoměrem…) a poté výsledky nahrává nebo zapisuje, (případně vloží i fotku z cesty) na základě svého startovního čísla. Startovní číslo s organizačními pokyny ti přijde po registraci do e-mailu.Po ukončení akce obdržíš diplom. Zaregistrovat se můžeš už nyní. 
Sportuj a zároveň pomáhej dobré věci. Sbírejme společně kilometry pro děti, kterým Vaše energie pomůže. Od 10. do 30. 8. běhej, choď, nebo se jakkoliv pohybuj pro dobrou věc. Za nahrané výsledky získáš diplom. Vítězové jednotlivých kategorií dostanou multifunkční šátek.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 14 dní po skončení akce.

Zdoláme společně cíl 115 000 Kč?

Díky Vašemu startovnému budeme moci rozšířit programy Etické dílny na více škol a naši lektoři tak pomohou více dětem vyrovnat se s těžkostmi v životě:

200 Kč umožní účast na programu 4 dětem
500 Kč pomůže 10 dětem
1000 Kč znamená pomoc pro celou třídu

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

POŘADATEL

Hope4kids, z.s.
FB:https://www.facebook.com/etickedilny
IG: @_hope4kids_

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI