MODRÝ BĚH PRO AUTIS CENTRUM

10. ROČNÍK MODRÉHO BĚHU PRO AUTIS CENTRUM

Děti vyrostou a jak mávnutím kouzelného proutku jsou z nich dospěláci. Právě pro ně otevřelo letos v září Autis Centrum, o.p.s. tolik chybějící službu týdenního stacionáře. Pojďme pomáhat pohybem. Pomozte nám proměnit tento jedinečný stacionář pro klienty s autismem a těžším funkčním postižením ve skutečný domov.
Výtěžek charitativního běhu bude použit na dovybavení stacionáře potřebným nábytkem, konkrétně relaxačními pohovkami a závěsnými houpačkami do pokojů klientů.

Registruj se, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací.

Vyběhni od 6. 11. do 20. 11. 2022 a zvol si trasu: 3 km a 7km, děti 900m. Kategorie: Běžec, chodec/dogtrekař, jakýkoliv pohyb


Medaile není součástí startovného. Medaili je možné si doobjednat při registraci.  


Týdenní stacionář nabízí osobám s autismem a těžším funkčním postižením bezpečný a v maximální možné míře samostatný způsob bydlení. Klienti jsou zapojeni do  komunity a učí se i v dospělosti novým dovednostem. Ve stacionáři v Autis Centru je jako v jedné z prvních pobytových služeb využívána metoda pozitivní podpory chování (PBS), která napomáhá lépe pochopit a porozumět potřebám lidí s autismem a chováním náročným na péči. Naším cílem je zajistit dostatek finančních prostředků na dovybavení týdenního stacionáře. Z výtěžku budou zakoupeny relaxační pohovky a závěsné houpačky do pokojů klientů, které jim zajistí dostatek smyslových podnětů a možnost odpočinku.

Letos pořádáme X. ročník Modrého běhu pro Autis Centrum. Tento ročník podpoří dospělé klienty, na které se mnohdy zapomíná.

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Charitativní příspěvek pro Autist Centrum
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

    POŘADATEL

    TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

    PARTNEŘI