Pomáhám Vašíkovi, Klárce a Emmičce

Klára Andělová přišla tragicky o manžela, zůstala sama se dvěmi malými dětmi téměř bez prostředků.
Vybrané finanční prostředky pomůžou zajistit základní věci - jídlo, školkovné, pleny, denní chod domácnosti, každá pomoc je pro rodinu dobrou zprávou.
Registruj se kdykoliv od 10.8.2022., získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu změř jakoukoliv aplikací. Nahraj výsledek a po skončení akce dostaneš diplom.
Sportuj a pomáhej. Od 10.8. 2022 uběhni, ujdi nebo jinak zdolej trasu 3km, změř si vzdálenost a tuhle informaci za jak dlouho jsi ji zdolal nahraj na web. Po nahrání výsledku získáš diplom a v případě objednání i originální dřevěnou medaili na památku. Kategorie Srdcař je nezávodní.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 14 dnů po skončení běhu, nebo v případě běhu na delší dobu zasíláme merch začátkem následujícího měsíce.

Zdoláme společně cíl 250 000 Kč?

Asi už někdo z Vás zaslechl nebo četl, že jsme přišli o jednoho z nás, běžce, mladého a usměvavého kluka, který se bohužel dobrovolně rozhodl stát se strážným Andělem pro svou rodinu – manželku Kláru, dceru Emmu a syna Vašíka.

Venca Anděl, žil svůj sen .. mladý, hezký kluk, který jednoho dne potkal Klárku. Rád sportoval, jezdil motokros, běhal, cvičil…šlo mu, na co sáhnul. Klárku podporoval v jejích sportovních aktivitách, v jízdě na koni, stejně tak ona jeho a často sportovali spolu. Byl to pár snů. Z jejich lásky vzešla Emma. Krásná, dnes 5ti letá princezna, která v tatínkovi viděla veliký vzor. Zkoušela sama motorky, koníky, běh... šikovná, malá holčička.

Venca, jako hlava rodiny, svépomocí postavil pro ně baráček. Trvalo to něco málo přes rok, ale mohl být pyšný na to, co dokázal. Dům se postavil a přišla na řadu touha ještě po malém nástupci. Zadařilo se. Vašík Junior se narodil před rokem.

Na jaře letošního roku se vše změnilo. Venca, po prodělání druhého covidu, měl najednou pocit, že nic nezvládne, že nic nedokázal. Zdravý člověk to nepochopí, neví, co se děje v hlavě nemocného člověka… Rodina mu v tomto těžkém období byla velkou oporou, byl i hospitalizován, jeho žena se moc snažila, ale bohužel marně. 30. 7. si sáhl na život, kdy ho doma našla jeho žena.

Pojďme tímto virtuální během pomoci manželce Klárce, která zůstala sama na baráček a dvě malé děti. Z důvodu dědického řízení má teď obestavené účty, jejím jediným příjmem je rodičovská a to vše v kombinaci se ztrátou nejbližšího člověka. Celkově teď jejich nejbližší budoucnost bude záviset na pomoci ostatních. Vybrané peníze budou využity na chod domácnosti, na výdaje spojené s nemovitostí, na školkovné, pleny pro Vašíka, prostě všude, kde bude zrovna třeba.

Peníze sice rodině milujícího manžela a tatínka nevrátí, ale pomohou zvládnout nejbližší těžké období. Vybrané prostředky budou poukázány na sbírkový účet rodiny na platformě DONIO. https://www.donio.cz/rodinaandelu

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

POŘADATEL

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ