Pomůžeme Boníkovi znovu běhat

BĚŽET PRO BONÍKA JE MOŽNÉ DO 28. ÚNORA 2022. POTÉ BUDE PŘÍBĚH UKONČEN

Boník si zažil pořádně krušný start do života. I ty nyní můžeš jednoduše přispět k jeho zotavení. Zvedni se z gauče, běž, jeď na koni, jdi, nebo se jakkoli hýbej. Registrací nejen že přispěješ Boníkovi na lepší život, ale můžeš si i za svůj pohyb vysloužit prďáckou medaili.
Výtěžek ze startovného putuje na Sbírku pro Boníka, která je pod záštitou organizace Dobrý Skutek.


Registruj se do 12.12. 23:59, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací. 

Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv od 1.9. do 12.12. na trasách: 5 km a 1km. Kategorie: Jezdec na koni, běžec, chodec/dogtrekař, jakýkoliv pohyb, děti.

Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10. dne následujícího mesíce. Nahraj výsledek a po skončení běhu dostaneš diplom.ZDOLÁME SPOLEČNĚ CÍL 150 TISÍC KČ?


Bonn Cam se narodil za účelem nehezkého množení koní. První roky svého života trávil sám, téměř bez sena a s přístupem pouze k rezavé vodě. Neléčená zranění a zanedbaná výživa mají za následek četné šrámy na těle i na duši. Nyní je cílem nové majitelky zajistit Boníkovy potřebnou léčbu a vhodné prostředí pro zotavení. 

Našim cílem je vybrat pro boníka 150 000 Korun, které jsou potřeba pro jeden rok jeho zotavení. Vybrané peníze budu použity na nepřetržitou a nezbytnou péči a veterinární výlohy - kontinuální veterinární dohled, rentgeny, léčba, nutná fyzioterapie a chiropraxe, péče kováře, množství kvalitního krmiva, ustájení.

Zúčastnit výzvy pro Boníka se můžeš vícekrát. Velkým otazníkem je, zda se někdy Bonn Cam dokáže zcela uzdravit. Celý příběh Boníka » K PŘEČTENÍ ZDE

     STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Originální dřevěná medaile s Boníkem
  • Charitativní příspěvek pro Boníka, který bude poslán organizaci Dobrý skutek
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

    POŘADATEL

    TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

    PARTNEŘI