Pomůžeme Vašíkovi k rehabilitaci

Vašík bojovník potřebuje pravidelné cvičení...
Vybrané finanční prostředky pomůžou k uhrazení rehabilitačnímu pobytu pro Vašíka. Rehabilitace mu výrazně usnadní další pohyb. Tento pobyt je však finančně velmi náročný a Vaškova rodina jej sama nedokáže zajistit.
Registruj se kdykoliv od 15.4.2022, získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu změř jakoukoliv aplikací. Nahraj výsledek a po skončení akce dostaneš diplom.
Sportuj a pomáhej. Od 15.4.2022 uběhni, ujdi nebo jinak zdolej trasu 3km. Změř si vzdálenost a informaci za jak dlouho jsi ji zdolal nahraj na web. Po nahrání výsledku získáš diplom a v případě objednání i originální dřevěnou medaili na památku. Kategorie Srdcař je nezávodní.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10 dnů po skončení běhu, nebo v případě běhu na delší dobu zasíláme merch začátkem následujícího měsíce.

Zdoláme společně cíl 80 000 Kč?

Vašík se narodil jako zdravé miminko, ale v 5- letech nastal zlom, při pravidelné kontroly u pediatři, kterému se nezdály Vašíkovo nezvykle vypracovaná lýtka. Po řadě vyšetření vše poukazovalo na onemocnění zvané svalová dystrofie Duchenne, tuto diagnózu posléze potvrdily i genetické testy. Po potvrzení diagnózy začal kolotoč vyšetření, pravidelné rehabilitace a lázeňské pobyty, které zdravotní stav a pohyb Vašíka udržují. S přibývajícím věkem Vašíka se začíná onemocnění projevovat, bolestmi svalů a pravidelné rehabilitace udržují Vašíkovo svalstvo v dobré kondici.

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

POŘADATEL

Vaškova rodina

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI