Rozběháme Česko vánoční výzva

 Kouzlo Vánoc pro dobrou věc ❤️

       
Ať jsi milovník vánočního cukroví, lenošení u pohádek nebo si dáváš k sobotní snídani půlmaraton, letošní Vánoce budou v pohybu! Poraz svojí lenost a svým pohybem pomáhej těm, kteří právě teď bojují o životy druhých nebo jsou sami v ohrožení. Spolu silnější.


Vánoční výzva je pro všechny, kteří chtějí porazit sami sebe nebo ostatní, co se válejí doma na gauči. Zvol si navíc svůj osobní cíl hned při registraci a sleduj, jak se blížíš k jeho splnění. Společně se navíc budeme hýbat i pro naše lékaře, sestřičky, vojáky, hasiče, policajty ale i všechny ty, kteří bojují o naše životy v první linii nebo jsou sami v ohrožení koronavirovou epidemií.
Zdolej co nejvíce kilometrů od 15.12. do 29.12. 2020
Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvé zdraví a nabije tě motivací!
Nastav si, kolik kilometrů je tvůj osobní cíl

Kilometry porovnávej v kategorii, kterou si zvolíš:
IZS, běžec, chodec, dítě, canicrossař
nebo
 srdcař (100% pomáhá, bez medaile)


Běhat můžeš kdekoliv
Registrace do 29.12. 15:00
Nahrání výsledků do 29.12. 23:59


Podporujeme iniciativu Spolu silnější, která podporuje projekty na 
pomoc lidem, kteří jsou nejvíce ohroženi dopady koronavirové 
pandemie
Vánoční medaile i jako ozdoba na stromeček
Pro chodce stromeček
Pro běžce kapřík � Nasbírej je obě


Startovné 100 Kč zahrnuje medaili, startovní balíček, diplom, startovní číslo, které ti přijde na e-mail a příspěvek na dobrou věc


Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací
nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek
Ve středu 30.12. ve 20:00 sleduj slavnostní vyhlášení

Přihlaš se do 12.12., zaplať a 15. ti posíláme celý tvůj balíček. Pozdější registrace odesíláme 10 dní po skončení výzvy. K registraci si můžeš objednat limitovanou vánoční čelenku
Vánoční soutěž do které se můžeš zapojit aneb pochlub se nám se svojí nadílkou cukroví! Upeč, vyfoť a pošli na zc.oksecemahebzor@ofni . O nejlepším cukroví budeme hlasovat na facebooku a získá speciální odměnu :) 

      MEDAILE ANEB OZDOB SI SVŮJ VÁNOČNÍ STROMEČEK

Vyběhej a vychoď si unikátní vánoční kolekci dřevěných medailí. Za zdolané kilometry máme pro tebe přichystané dva frajery - kapříka Matěje a stromečka Kubu. Pro kapříka Matěje si musíš doběhnout A pro stromečka Kubu zasejc dojít IZS a děti získají kapříka Matěje.

      DOKÁŽEŠ ZACHRÁNIT KUBU A MATĚJE?

V hlubokých lesích a rybnících, nedaleko malebné vesničky Kráčmerákov, žije nerozlučná dvojka - kapr Matěj a stromeček Kuba. Každé ráno po probuzení kapr Matěj vykoukne nad hladinu, jak se má jeho oblíbený stromeček Kuba, a zamává ploutví. Jednoho prosincového dne pokryla bílá peřina celé okolí Kráčmerákova. Husté sněžení a tenká vrstva ledu na rybníce zamezila každodennímu pozdravu naší nerozlučné dvojky. Aby toho nebylo málo, přišla si místní banda povalečů se sekerkou v ruce a pruty pro stromeček a rybu na Vánoce. 

Kuba a Matěj jsou v ohrožení! Splň svůj osobní cíl, který si určíš při registraci a zachraň tuto dvojku před místními povaleči, kteří si neumí doběhnout do obchodu pro umělý stromeček a bramborový salát!

     VÁNOČNÍ ROZCVIČKA

Co by to bylo za vánoční výzvu bez rozcvičky? Takže nasaď běhačky, vezmi do ruky cukroví a v sobotu 19. prosince v 10:00 se na tebe těšíme! Rozcvičku sleduj na FB Rozběháme Česko.


HRA O CENY

U nás nevyhrávají jen ti nejrychlejší, šanci má každý. Vánoční hra o ceny bude bomba aneb na co se těšit? Oblečení Rozběháme Česko, zimní limitovaná čelenka, kulíšek, rouška, retro potítka a podkolenky, věšák na medaile #myteporazime ale i voucher na nákup běžecký bot. Sleduj slavnostní vyhlášení 30.12. ve 20:00 na FB Rozběháme Česko.


     ČÁST KAŽDÉHO STARTOVNÉHO DARUJE ROZBĚHÁME ČESKO NA PROJEKT SPOLEČNĚ SILNĚJŠÍ

Spolu silnější je unikátní iniciativa, která pomáhá těm, kteří právě teď bojují o životy druhých nebo jsou sami v ohrožení. V rámci Vánoční výzvy se budeme snažit docílit částky 100.000 Kč

Účastí ve výzvě pomůžeš iniciativě Spolu silnější, kterou založil na jaře 2020 generál Petr Pavel. Jako první byla spuštěna sbírka, která pomáhala těm, kdo během první vlny epidemie koronaviru sami pomáhali v první linii. Později dal generál Pavel dohromady tým expertů, s nimiž představil doporučení pro lepší zvládání krizí. Od podzimu 2020 se aktivně angažuje zejména v dobrovolnických projektech a jde příkladem v aktivním občanství. Do dnešní doby sbírka pomohla 54 projektům a tisícům lidí, kteří jsou nejvíce ohroženy koronavirovou krizí. 

      STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Originální medaili, elektronické startovní číslo, diplom a hru o ceny
  • Z každého startovného darujeme peníze projektu Spolu Silnější
  • Elektronický startovní balíček
  • Náklady na distribuci medailí, výrobu a přípravu
  • Podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú. 

    POŘADATELÉ 


    BĚŽÍME PRO