Rozběháme Česko/Slovensko výzva

Neseď doma na gauči, přijmi výzvu! Rozběhej s námi Česko / Slovensko  �‍♂

       
Kdo naběhá více kilometrů pro dobrou věc, Češi nebo Slováci?

Jednou jsme si dali za cíl Rozběhat Česko. Nyní vyzýváme ke zvednutí se z gauče i Slovensko. Motivace nebyla nikdy důležitější než nyní. Není to o "zůstaň doma" ale o hýbat se, zůstat zdravý, posilovat svojí imunitu a být naladěný pozitivně! Vyběhni sám za sebe ale i za svůj národ, sbírej kilometry a užij si česko-slovenský víkend.
Naběhej co nejvíce kilometrů od 12.3. do 14.3. 2021Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvé zdraví a nabije tě motivací!


Bojuj sám za sebe ale i za svůj národ Česko / Slovensko. Kategorie: běžec, běžkyně, canicrossař, chodec, dítě


Běhat můžeš kdekoliv
Registrace do 14.3. 15:00
Nahrání výsledků do 14.3. 23:59


Národ, který naběhá nejvíce kilometrů, získá šek na 20 000 Kč (750 ), 2. získá šek na 5 000 Kč (200 ). Peníze budou symbolicky předané vybrané organizaci na Česku a na Slovensku.

Startovné ZDARMA. Při registraci si můžeš objednat medaili nebo merch Rozběháme Česko nebo podpořit naší myšlenku


Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek. V pondělí 15.3. ve 20:00 sleduj slavnostní vyhlášení na FB Rozběháme Česko a Rozběháme Slovensko
     
ČESKO-SLOVENSKÝ SOUBOJ
Přihlaš se do jakékoliv kategorie, vyber si národ, za který poběžíš a svými kilometry pomoz dobré věci. Národ, který naběhá nejvíce kilometrů, získá šek na 20 000 Kč (750 €), 2. získá šek na 5 000 Kč (200 €). Peníze budou předané běžci vybrané organizaci na Česku - Leopardi v nouzi a na Slovensku - Malá Farma Košice.

      REGISTRACÍ ZDARMA ZÍSKÁŠ

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Porovnávání se v česko-slovenském souboji
  • Motivaci a chuť nesedět doma na zadku

    POŘADATELÉ