Rozběháme Lokomat pro Katku

Podpořte spolu s námi svým pohybem cílevědomou Katku v nácviku samostatné chůze na úžasném robotickém přístroji na klinice AXON.
Výtěžek ze startovného pomůže Katce uhradit náklady na cvičení na speciálním přístroji Lokomat na klinice AXON. Tyto rehabilitace nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění (nebo jen částečně).
Registruj se do 3.2.2021 23:59, získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu a svojí aktivitu si změř jakoukoliv aplikací.
Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv, uběhni symbolických tisíc kroků - 1km a nahraj rychlost v kategoriích: běh - dospělí / děti do 17 let, chůze/dogtreking, canicross, jakýkoliv pohyb.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10. dne po skončení závodu. Nahraj výsledek a po skončení běhu dostaneš diplom.

ZDOLÁME SPOLEČNĚ CÍL 100 000 Kč?

Podpořte spolu s námi svým pohybem náš aktuální projekt #Rozběháme Lokomat - nácvik samostatné chůze na úžasném robotickém přístroji pro cílevědomou dívku Katku na klinice AXON, kde robotická rehabilitace na světové úrovni pomáhá. Díky rehabilitacím Katka dělá své první samostatné kroky.

Každý den ujde 1000 m.

Cena měsíční kombinované terapie je cca 100 000 korun a je nutné opakovat několikrát ročně, pohyb pomáhá!!!

Terapie nejsou hrazené pojišťovnou vůbec, případně jen částečně. Vámi dodanou energii proměníme v kroky!!!

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • charitativní příspěvek pro Katku který bude poslán nadaci Život dětem
  • elektronické startovní číslo a diplom
  • originální dřevěná medaile
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

POŘADATEL

nadace Život dětem

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNĚŘI