Spolu v pohybu

Každý potřebujeme pohyb, který nás udržuje v dobré fyzické i psychické kondici, pojďme se hýbat společně a navzájem se podporovat i v těch nejmenších změnách k lepšímu.
Zápis do projektu je dobrovolný, od dvěstě korun výše / rok. Za každý najetý kilometr darujeme 1,- Kč na podporu sportu dětí v dětských domovech, a to až do výše Kč 100.000,-.
Na začátku registrace si stanovíte svou osobní výzvu = počet kilometrů, který se budete snažit dosáhnout. Dohromady se pokusíme dosáhnout společnou výzvu = objet naší planetu (40.075 km). Každá naše aktivita se počítá do osobního i společného výsledku. 
Vytvoříte si osobní profil a následně můžete zaznamenávat své každodenní pohybové aktivity (běh, jízda na kole, cvičení, plavání, chůze se psem a podobně). Vznikne tak váš osobní deník aktivit, který je sdílený s ostatními uživateli. 
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky začátkem každého nového měsíce po objednání. Medaile dorazí až po splnění tvé Osobní výzvy.

POVEDE SE NÁM TO SPOLEČNĚ

222%
88921km z 40075km

Spolu v pohybu je projekt určený pro společnou motivaci k aktivnímu životu pro všechny.

Vytvoříte si osobní profil a následně můžete zaznamenávat své každodenní pohybové aktivity (běh, jízda na kole, cvičení, plavání, chůze se psem a podobně).

Vznikne tak váš osobní deník aktivit, který je sdílený s ostatními uživateli. Společně se motivujeme k pohybu, vytváříme si závazek vstát a udělat něco pro sebe a také návyk na pravidelné pohybové aktivity, které se stanou součástí našeho života.

Nemáte žádnou aplikaci na sledování pohybu nebo ji ani nechcete používat? Nevadí, mysleli jsme i na vás a máme řešení v podobě osobní výzvy.

V rámci osobního profilu si na začátku registrace stanovíte svou osobní výzvu. Porci kilometrů, kterou se budete během týdnů či měsíců snažit dosáhnout.

Tento cíl nás všechny staví do jednoho týmu se společným zájmem. Každá naše aktivita se počítá do společného výsledku.

Dohromady pokusíme objet naši planetu, tedy40 075 km. Tento cíl nás všechny staví do jednoho týmu se společným zájmem. Každá naše aktivita se počítá do společného výsledku.

Přidejte se k některému z týmů nebo si založte svůj vlastní. Může se jednat o partu přátel, firmu, školu, město.

Zápis do projektu je dobrovolný, od 200 korun výše / rok. Za každý najetý kilometr darujeme Kč 1,- na podporu sportu dětí v dětských domovech, a to až do výše Kč 100.000,-.

Projekt je určen všem bez rozdílů. Naší snahou je motivovat k pohybu i ty, kdo by jinak nenašli impulz vstát a dělat něco nového, něco navíc.

Můžete vyběhnout ráno se psem do parku, do práce jet na kole, místo tří zastávek tramvají jít pěšky, vyjete si o víkendu na kole, na běžky nebo na výšlap s rodinou. Každý pohyb se počítá!

Zapisujte si své každodenní aktivity a sledujte, co všechno dokážete. Tím si můžete vytvořit návyk a závislost na pohybu. Můžete také sledovat ostatní a nechat se inspirovat. Přidejte se k vybranému týmu a podporujte se navzájem. Uchovejte si všechny vaše aktivity ve svém osobním deníku.

Začátky mohou být těžké. Ale stačí se rozhodnout. Pak už to půjde samo! Výsledky uvidíte i pocítíte na vlastním těle i psychické a fyzické kondici.

Společně můžeme dostat Česko do pohybu! Přidejte se k nám.

Chcete podpořit projekt a obléknout se do tří jedniček? Nakupte si v e-shopu Cesty za snem a přidejte se do rodiny 111.


STARTOVNÉ ZAHRNUJE:

  • charitativní příspěvek pro organizaci Cesta za snem, která podporuje děti z dětských domovů
  • elektronické startovní číslo, sportovní deník a diplom
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

POŘADATEL

logo Cesta za snem

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI