VALENTÝNSKÝ BĚH 2024

Ať jsi milovník romantiky nebo patříš mezi ty, kteří si na Valentýna raději otevřou sklenku vína. Tak i ty letos pomáhej pohybem. pohybem kdykoliv a kdekoliv od 12. 2. do 18. 2. 2024. Stačí si zapnout hodinky nebo mobilní aplikaci, zdolat libovolným pohybem 5 km a nahrát důkaz o aktivitě do svého profilu. Výtěžek ze startovného putuje na podporu organizace Pomocné tlapky, na výcvik asistečního pejska Foresta. Přidat se můžeš k hromadnému běhu v Plzni v Borském parku 18.2 v 14:00.
  • Zvol si libovolný způsob pohybu, který ti vyhovuje (např. chůze, běh, kolo, brusle nebo jízda na vozíku) a zdolej 5 km.
  • Startovné je libovolné. Přispět můžeš jakoukoli částkou (od 100 - 1000 Kč, výtěžek pomůže financovat výcvik asistenčních psů v Pomocných tlapkách o.p.s.).
  • Zapni si hodinky nebo mobilní aplikaci.
  • Po skončení aktivity nahraj čas, jak dlouho ses hýbal v rámci 1 aktivity do svého profilu.
  • Na památku si můžeš pořídit finisherskou kovovou nebo dřevěnou medaili.


PROBĚHNI SE 18.2. V PLZNI 

Zážitkově, nezávodní, charitativní běh na 3 km vedený borským parkem. Startujeme v neděli 18.2. v 14:00 - více informací nalezneš ZDE

VÝTĚŽEK Z AKCE

Vybráno 134 205 Kč

Podpoř i Ty  výcvik asistenčních psů, který není financován státem. V minulých ročnících jsme společně vyběhali částku, za kterou jsme společně přispěli na výcvik našeho kmotřence Gumpa. Ten se už nyní  naučil spoustu věcí a je novým nenahraditelným pomocníkem v jeho nové rodině.
A co nás čeká letos? Když už máme Gumpa tak jsme k němu vybrali Foresta.



Forest je nyní 2.měsíce staré štěňátko, které o Vánocích odjelo k našim dobrovolníkům do školky, kde se naučí hygieně, socializaci a rozvinout jeho talent k aportování. Po dovršení  jednoho roku přijede k nám do střediska, kde bude pokračovat jeho vzdělávání, aby z něho byl správný asistenční pes se vším všudy.

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Charitativní příspěvek Pomocným Tlapkám
  • Podporu Rozběháme Česko, z.ú.

POMÁHÁME