VÁNOČNÍ VÝZVAVánoční výzva je pro všechny, kteří chtějí porazit sami sebe a pomoci druhým ♥ Zvol si osobní cíl, kolik kilometrů zdoláš za 10 dní a pravidelně se zvedni z gauče. Můžeš chodit, běhat nebo třeba jezdit na bruslích. Zkrátka letošní Vánoce to s námi zkusíš jinak! Navíc, svým pohybem podpoříš projekt Daruj blízkost. Nikdo nechce být sám, což platí v předvánočním čase dvojnásob.

17.12. startujeme živě na několika místech v České republice. V Plzni na nádvoří Plzeňského Pivovaru, v Ústí nad Orlicí a 18.12. v Klatovech a Kralupech nad Vltavou.   
Výtěžek ze startovného putuje na podporu projektu Daruj blízkost neziskové organizace ADRA o.p.s.Registruj se a získej startovní číslo s organizačními pokyny do emailu. Po nahrání aktivity/výsledku obdržíš diplom.
 

Sbírej své kilometry kdekoliv a kdykoliv od 17. 12. do 27. 12. a nebo se zúčastni 17. 12. a 18. 12. hromadných běhů v Plzni, Klatovech, Ústí nad Orlicí a Kralupech nad Vltavou.


Na památku si můžeš objednat startovní balíček s kovovou nebo dřevěnou vánoční medailí.SOUTĚŽ
Pošli nám fotku na zc.oksecemahebzor@ofni se svojí nadílkou cukroví a nebo, jak sis užil vánoční běhání a vyhraj super dárek. O nejhezčí fotce budeme hlasovat na facebooku #myteporazime. Nezapomeň ji také sdílet na sociálních sítích s hashtagem #myteporazime, ať zaplavíme internet pozitivní energií.

VÁNOČNÍ CELOREPUBLIKOVÁ VÝZVA - POMÁHEJ POHYBEM KDEKOLI A KDYKOLI OD 17.12. DO 27.12. 
Zvedni se z gauče a pomáhej pohybem kdekoli a kdykoli v České republice i na Slovensku. Má to smysl! Naše celorepublikové běhy za poslední rok poslaly na dobrou věc více než 7 milionů Kč!
 • Registrace běží do 27.12. 23:59.
 • Cílem běhu je naběhat co nejvíce kilometrů od 17.12 do 27.12.. Zvol si osobní cíl, kolik kilometrů zdoláš za 10 dní a pravidelně se zvedni z gauče.
 • Kategorie: běh (muži/ženy), chůze, canicross, děti a srdcař (nezávodní kategorie - jakýkoliv pohyb).
 • Soutěžit můžeš i v týmové výzvě.
 • Na památku si můžeš objednat startovní balíček s medailí, která přijde poštou nejpozději do 10 dnů po skončení akce.
 • Startovné: dobrovolné, minimálně 100 Kč (výtěžek putuje na neziskovou organizaci ADRA, projekt Daruj blízkost).
Po doběhu nezapomeň nahrát výsledek a dostaneš tak diplom za své snažení a nejrychlejší tři v kategorii získají kovové medaile!

HROMADNÉ VÁNOČNÍ BĚHY 17. 12. A 18. 12.
Zážitkové, nezávodní, hromadné charitativní vánoční běhy v Plzni, Klatovech, Kralupech nad Vltavou a Ústí nad Orlicí. Můžeš jít/běžet, zkrátka hlavní je se zvednout a přispět na dobrou věc ♥
 • REGISTRACE NA MÍSTĚ v den běhů
 • 17.12. v 18:00 start Plzeň, Plzeňský prazdroj viz. MAPA, trasa 3 Km.
 • 17.12. v 18:00 start Ústí nad Orlicí, Areál základní školy Bratří Čapků viz. MAPA, trasa 1 a 3 Km.
 • 18.12. v 10:00 start Kralupy nad Vltavou, posezení (palouček) u Vltavy - Lobeček, viz. MAPA, trasa 1 a 5 Km.
 • 18.12. v 18:00 start Klatovy, Lázeňská kolonáda - Mercandinovy sady viz. MAPA, trasa 2 a 5Km.
 • Na místě si můžeš vždy zakoupit lísteček do hry o ceny nebo kovovou medaili.
 • Startovné: dobrovolné, minimálně 150 Kč (obsahuje dřevěnou medaili, startovní číslo a 100 Kč charitativní příspěvek).
Svůj běh si můžeš zaznamenat a posléze nahrát výsledek/naběhané kilometry do vánoční celorepublikové výzvy, jejíž cílem je naběhat co nejvíce kilometrů od 17. do 27.12. Sbírej kilometry až do 27. prosince a nahrávej své aktivity. Dostaneš tak diplom za své snažení a můžeš bojovat v celorepublikovém žebříčku. Pakliže se registruješ na místě a chceš nahrát výsledek, kontaktuj nás posléze na zc.oksecemahebzor@ofni . Hromadné běhy proběhnou za platných aktuálních protiepidemielogických opatření ze dne 17.12. 

#MYTEPORAZIME PRO DOBROU VĚC

Vybráno 148 050 Kč

Chceme s Plzeňským Prazdrojem ve vánočním čase podpořit dobrovolnický program neziskové oranizace ADRA - Daruj blízkost. Celý projekt, na který vybrané peníze půjdou si můžeš přečíst zde

TÝMOVÁ VÝZVA S PLZEŇSKÝM PRAZDROJEM
Dej dohromady bandu nadšenců, srdcařů, běžčů, chodců a společně se hýbejte a pomáhejte pohybem. Každý člověk v týmu sbírá na své startovní číslo kilometry, které se zároveň sčítají v TÝMOVÉ VÝZVĚ. Pro první 3 výherní týmy si plzeňský prazdroj připravil speciální odměny v podobě - 1. místo Prohlídka plzeňského pivovaru s posezením v pivovarských sklepích (rozšířená ochutnávka, cca hodinu navíc s lehkým
občerstvením), 2. místo Prohlídka experimentálního pivovaru PROUD a 3. místo Degustační balíček piv z pivovaru PROUD (pro každého člena týmu, cca 5 malých piv).

Výhry jsou připraveny pro 10 členů z týmu. Pro přihlášení do týmové výzvy stačí při registraci napsat svůj klub/firmu/tým do kolonky "název týmu/města".

HRA O CENY
U nás nevyhrávají jen ti nejrychlejší. Na hromadných bězích si můžeš pořídit lístek do hry o ceny daného běhu.

     STARTOVNÉ ZAHRNUJE

 • Elektronické startovní číslo a diplom
 • Charitativní příspěvek pro organizaci ADRA o.p.s 
 • 3 závodníky ve své kategorii, kteří naběhají nejvíce kilometrů, odměníme kovovou medailí
 • Na hromadných bězích v Plzni, Kralupech, Ústí a Klatovech navíc získáš tištěné startovní číslo a dřevěnou medaili

      POŘADATEL
      

        BĚŽÍME PRO
 
       

         PARTNEŘI