Virtuální běh VELIKONOCE

Běžecké Velikonoce 

Nakopni svojí motivaci v běhu, chůzi či canicrossu a zvedni se z gauče i na Velikonoce. Spojit síly můžeš i se svou pubertální ratolestí, s mamkou, taťkou nebo babičkou v mezigenerační dvojici. Vydej se na trasu, která není dána kilometry, ale časem! Jakou vzdálenost uběhneš za daný čas?
Běžet můžeš kdekoliv od 1.4. do 5.4. 2021
Registrace do 5.4. 15:00
Svůj výsledek nahraj do 5.4. 23:59


Trasy: 6, 12, 30, 60 a 120 minut
Kategorie: mezigenerační dvojice, běžec, canicrossař, chodec/dogtrekař, děti a srdcař (100% pomáhá bez nároku na medaili)


Svým během podpoříš organizaci SenSen nebo Malou farmu
Zvýšit příspěvek můžeš navíc navýšením v příslušenství běhu


Startovné 100 Kč zahrnuje medaili, startovní balíček, diplom, hru o ceny, startovní číslo, které ti přijde na e-mail a příspěvek pro dobrou věcMedaile, případně další věci ti přijdou poštou do
10 pracovních dnů po skončení závodu
Zasíláme po České republice a na Slovensko


Pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a do 5.4. 23:59 nahraj výsledek. V úterý 6.4. se těš na vyhlášení výsledků a odhalení výtěžku na facebooku #myteporazime Rozbeháme Slovensko

Velikonoční soutěž o nejhezší symbol Velikonoc (beránek, malované vajíčko, pomlázka...). Svojí fotku pošli na zc.oksecemahebzor@ofni . O nejhezčím symbolu budeme hlasovat na facebooku #myteporazime. Vítěz získá velikonoční dárek � 

HRA O CENY

U nás nevyhrávají jen ti nejrychlejší, ale šanci má každý. Na co se můžeš těšit? Jarní limitovanou edici běžecké čelenky Rozběháme Česko, unikátní kovovou medaile k velikonočnímu běhu, hrníček a běžecké tričko #myteporazime, voucher na nákup běžecký bot. To vše a mnoho dalšího tě čeká ve slosování startovních čísel, které proběhne v rámci slavnostního vyhlášení.

VYBER SI, KOHO SVÝM POHYBEM PODPOŘÍŠ

Senzační Senioři SenSen (CZ)

Stáří není konec světa. Protože nikdy není pozdě plnit si svoje sny nebo zkoušet něco nového, je tu projekt SenSen (Senzační Senioři), který už 9 let podporuje všechny „dříve narozené“ v aktivním životě. Projekt SenSen (Senzační Senioři) založila Nadace Charty 77 v roce 2012 jako odpověď na demografický vývoj v naší zemi. Uvědomili jsme si, že nejen přibývá seniorů, ale také pochybných a nadřazených hlasů nad nimi, a rozhodli jsme se to změnit. V současnosti SenSen spojuje už desítky tisíc seniorů v celkem 150 klubech a organizacích po celé České republice. Ti společně sportují, vzdělávají se i baví.

Díky kilometrům, které přes svátky nasbíráte, budeme moci nakoupit sportovní pomůcky, které pomůžou seniorům zůstat aktivní - ať už chtějí cvičit doma, nebo třeba vyrazit do přírody.

Malá farma Košice (SK)

Malá farma je súkromný azyl, ktorý vďaka finančnej a materiálnej pomoci podporovateľov zabezpečuje komplexnú veterinárnu starostlivosť, kvalitnú stravu a dočasné útočisko pre opustené, zranené, či týrané spoločenské aj hospodárske zvieratká.

Vďaka Vašej podpore, môžeme my pomáhať tým, ktorí si sami nepomôžu! Najväščími výdavkami, s ktorými potrebujeme neustálu pomoc sú faktúry za veterinárne ošetrenia a zakúpenie kotercov pre rozšírenie možností pomoci a umiestnenia zachránených zvieratiek.

     STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • Elektronické startovní číslo a diplom
  • Originální medaili a hru o ceny
  • Z každého startovného putuje příspěvek na organizaci SenSen nebo Malou farmu
  • Startovní balíček
  • Náklady na distribuci medailí, výrobu a přípravu

       POŘADATELÉ 

     

       BĚŽÍME PRO

         
      PARTNEŘI