Za Danečkovo lehčí žití

Pro bojovníka Danečka: Daneček trpí dětskou mozkovou obrnou, kvůli rakovině přišel jedno oko. Každý měsíc se neobejde bez nákladné léčby, terapií a pomůcek.
Vybrané finanční prostředky pomůžou Danečkovi zůčastnit se terapie TheraSuit.
Registruj se kdykoliv od 15. 12. 2022, získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu změř jakoukoliv aplikací. Nahraj výsledek a po skončení akce dostaneš diplom..
Sportuj a pomáhej - od 15. 12. 2022 uběhni, ujdi nebo jinak zdolej trasu 3km, změř si vzdálenost a tuhle informaci za jak dlouho jsi ji zdolal nahraj na web. Po nahrání výsledku získáš diplom a v případě objednání i originální dřevěnou medaili na památku. Kategorie Srdcař je nezávodní.   
Objednané věci ti dorazí do schránky do 20 dnů po skončení běhu.

Zdoláme společně cíl 50 000,- pro Danečka? 

DANEČEK POTŘEBUJE NÁKLADNÉ TERAPIE, ZDRAVOTNÍ POMŮCKY A KAŽDÁ POMOC JE PRO RODINU DOBROU ZPRÁVOU. 

  

Daneček od pěti měsíců trpěl rakovinou sítnice v pravém očičku, o které následně přišel. Na druhém očičku má několik závažných očních vad, které se díky terapiím daří hodně zlepšovat. Bohužel mu byla navíc před rokem diagnostikována dětská mozková obrna (DMO). Ta, společně s rakovinou, zastavila jeho psychomotorický vývoj. Daneček je nyní na úrovni cca 5-6 měsíčního miminka a vyžaduje 24 hodinovou péči včetně polohování. Jako nejúčinnější pomoc se ukázaly dvě terapie - Snoezelen a TheraSuit, které by Danečkovi pomohli postavit se na vlastní nohy. 

Zlepšení jeho stavu je obdivuhodné. Snoezelen terapie, kterou Dan absolvoval v Ostravě (https://snoezelen-mse.cz), se daří dostat až k němu domů v podobě vlastního Snoezelen pokoje. U terapie TheraSuit zatím hledáme finanční cesty k využití, ale vypadá to nadějně!. Kvalitní léčba je velice nákladná a jen minimálně hrazená zdravotní pojišťovnou, rodinu stojí každý měsíc desítky tisíc, ročně pak stovky tisíc korun. Zapojte se a pomozte. Vyběhejme Dančkovi terapii.

  

STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • charitativní příspěvek pro Danečka, který bude zaslán po skončení akce na transparentní účet Danečka: 777 777 222/0800, VS: 210157 (účet Konto Bariéry.)
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú, Rozbeháme Slovensko.

POŘADATEL

Danečkova rodina

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ