Zaběhneme pro Dobré zprávy pro Ninu

Holčička Nina trpí závažnou formou spinální svalové atrofie (SMA). Každý měsíc se neobejde bez nákladné léčby, terapií a pomůcek. Jakákoliv vaše pomoc je pro Ninu dobrou zprávou.
Vybrané finanční prostředky pomůžou rodině financovat rehabilitace a fyzioterapie, konkrétně neurorehabilitace ve specializované klinice, reflexní terapie a Bobath terapie.
Registruj se kdykoliv od 4.4.2022, získej startovní číslo s organizačními pokyny do e-mailu a svou aktivitu změř jakoukoliv aplikací. Nahraj výsledek a po skončení akce dostaneš diplom.
Sportuj a pomáhej. Od 4.4.2022 uběhni, ujdi nebo jinak zdolej trasu 3km. Změř si vzdálenost a informaci za jak dlouho jsi ji zdolal nahraj na web. Po nahrání výsledku získáš diplom a v případě objednání i originální dřevěnou medaili na památku. Kategorie Srdcař je nezávodní.
Originální dřevěná medaile a objednané věci ti dorazí do schránky do 10 dnů po skončení běhu, nebo v případě běhu na delší dobu zasíláme merch začátkem následujícího měsíce.

Zdoláme společně cíl 35 000 Kč?

NINUŠKA POTŘEBUJE NÁKLADNÉ TERAPIE A ZDRAVOTNÍ POMŮCKY, KAŽDÁ POMOC JE PRO RODINU DOBROU ZPRÁVOU...

    

Malá Nina trpí vzácným genetickým onemocněním, SMA, které postihuje všechny vědomě ovládané svaly v těle. V 6 týdnech postupně téměř ochrnula. Nina se pravděpodobně sama nikdy nepostaví na vlastní nohy a celý život bude odkázána na invalidní vozík a pomoc blízkých. Aby prožila šťastné dětství mezi vrstevníky, byla jednou maximálně samostatná a svobodná, neobejde se bez speciálních zdravotních pomůcek, musí denně podstupovat náročné fyzioterapie a několikrát ročně absolvovat intenzivní rehabilitační pobyty. Zmírnit škody, které nemoc napáchala, bude trvat celý život. Kvalitní léčba je velice nákladná a jen minimálně hrazená zdravotní pojišťovnou, rodinu stojí každý měsíc desítky tisíc, ročně pak stovky tisíc korun. Zapojte se a pomozte. Zaběhněte pro dobré zprávy pro Ninu.


STARTOVNÉ ZAHRNUJE

  • charitativní příspěvek pro Ninu, který bude zaslán po skončení akce na transparentní účet Niny: 123-3426520277/0100 (Dobré zprávy pro Ninu z.s.)
  • elektronické startovné číslo a diplom
  • podporu činnosti a myšlenky Rozběháme Česko, z.ú.

POŘADATEL

rodina Niny

TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ

PARTNEŘI