BĚH PRO PARAPLE

PRAVIDLA

Než se na cokoliv začneš ptát, nejdříve se podívej na FAQ - www.myteporazime.cz/casto-kladene-otazky
 1. Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek a doplň příslušným screenem aktivity. Nedoporučujeme používat fitness náramky či krokoměry z důvodu nepřesnosti měření.

 2. Nahrát můžeš libovolný počet aktivit (aktivita musí být vykonána od v řádném termínu, kdy se běh běži)

 3. Povrch trasy pro běh je libovolný

 4. Aktivita musí obsahovat: Uběhnutou/ušlou vzdálenost a ideálně datum aktivity (ale víme, že některé aplikace to nedokážou. Věříme zde v fair play).

 5. Povolené jsou všechny mobilní aplikace a sportovní hodinky. Nedoporučujeme fitness náramky, denní nachozené kilemetry, které měří dle průměrné délky a počtu kroku - toto měření je nepřesné.

 6. Všechny kilometry v kategorii běh musí být uběhnuté.

 7. Všechny kilometry v kategorii chodec musí být nachozené ať už formou aktivity, např. výlet, chůze do práce/z práce či krátkou procházkou. Hlavní je se hýbat!
 8. V juniorské kategori se počítají kilometry, do které se junior přihlásil. Pokud je to junior běžec, počítají se pouze uběhnuté kilometry. V chůzi ušlé kilometry. Nelze kombinovat!
 9. Všechny kilometry v kategorii canicross musí být uběhnuty se psem, ať už v zápřahu a nebo na volno, stejně tak platí pro dogtrekking.
 10. V rodinné kategorii se počítají jakékoli kilometry - tedy nachozené i uběhuté.

 11. V ZTP/P kategori se počítají jakékoli kilometry - tedy nachozené i uběhnuté.
 12. V Roztočíme kola kategori se počítají ujeté kilometry, např. na koloběžce, vozíku, v kočárku, longboardu, kole aj...
 13. Junioři startují se souhlasem zákonného zástupce a je nutný doprovod dospělého. Hranici minimálního věku necháme na zvážení a zodpovědnosti rodičů, maximální věk je 17 let

 14. Potvrzením registrace souhlasíte s pravidly závodu.
 15. Každý závodník musí zhodnotit svůj zdravotní stav a selským rozumem rozhodnout, zdali je schopný se účastnit virtuálního závodu.

 16. Při registraci souhlasíte s podmínkami GDPR Rozběháme Česko.

 17. Závodíme fair play. Hlavní účel tohoto závodu není být za každou cenu první, ale užít si den běh/chůze a odprostit se od všech negativních věcí a pomoci dobré věci. Proto na fair play také spoléháme u našich závodníků, protože bez toho by nám výhra přeci ani nemohla přinést radost.

#BUDZODPOVEDNYBEZEC

 • Tato "virtuální výzva" NENÍ organizovanou činností

 • Každý člověk startuje na vlastní nebezpečí, míst svého startu volí dle svého uvážení a startuje v čas jaký chce

 • Apelujeme na každého, aby vyhodnotil svůj zdravotní stav selským rozumem A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ se nepohyboval venku, pokud mu není dobře!

 • Účast v závodě je podmíněna plněním všech aktuálních opatření stanovených vládou

 • Prosíme, pro pobyt v přírodě si berte TELEFON a NEPŘECEŇUJTE SVÉ SÍLY!

 • Tato "výzva" je koncipována jako PŘÁTELSKÝ, POHODOVÝ POBYT V PŘÍRODĚ

Pomohli jsme