POHYBEM PRO PARAPLE 2023

Každý pohyb se počítá!

Běh/jízda/chůze pro Paraple vstupuje do třetího ročníku. V květnu můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple.Jak říká prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák: „I když budete na trati sami, půjdete, poběžíte nebo pojedete spolu s námi pro společnou dobrou věc.“

 


 

 
Zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 25. 5. 2023. Výzva tě pravidelně zvedne z gauče, utuží tvé zdraví a nabije tě motivací! Nastav si svůj osobní cíl.

Kilometry porovnávej v kategorii, kterou si zvolíš: ZTP/P, běžec, chodec, cyklojízda, malá kolečka, dogtrek, případně vytvoř týmovou výzvu pro firmu/klub/skupinu/třídu. 
Nově se mohou třídy dětí přihlásit do kategorie ŠKOLNÍ TŘÍDY a soupeřit mezi sebou v rámci školy
Centrum Paraple je navíc možné podpořit zakoupením sportovního trika ve druhém kroku registrace. Chceš-li nakoupit paraplecí trička i pro svoji rodinu či podpořit Centrum Paraple nákupem dalšího merche klikni zde: Centrum Paraple | E-SHOP.
Každý pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami a pokaždé nahraj výsledek. A kdo překoná nejen sebe, ale i nás ostatní, bude obdarován hodnotnými cenami od našich partnerů. 
Startovní balíček v ceně 199,- Kč zahrnuje startovní číslo a diplom, které ti přijdou na e-mail. Výtěžek ze startovného putuje na podporu činnosti Centra Paraple. 
Merch Rozběháme Česko zasíláme do 14  dnů   po skončení    akce poštou.
Hýbat se můžeš kdekoliv.
Poslední registrace je 25.5.2023 v 23:30

Vyhlášení výsledků za nasbírané kilometry proběhne v rámci sportovní akce Běh pro Paraple, která se bude konat 27.5. v Malešickém parku v Praze 10, nedaleko Centra Paraple.


Koho podpoříte?

Centrum Paraple...

... je obecně prospěšná společnost založená v roce 1994 Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků za účelem pomoci lidem po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.

Naším posláním je podpořit klienty v samostatnosti a osobní nezávislosti nejenom v denních činnostech, ale i v rozhodování o svém životě, a to bez ohledu na míru závislosti na pomoci jiných osob.

Naše primární služba, pobytová sociální rehabilitace, je komplexně propracovaný systém péče, podpory a terapeutického působení profesionálního multidisciplinárního týmu. Je poskytována v třítýdenních cyklech s tím, že kapacita jednoho cyklu je 20 osob.

Náklady pro poskytnutí unikátní komplexní služby, která pomáhá lidem na vozíku vrátit se zpátky do běžného života, činí 250 000 Kč.

Naše činnost je přibližně z 50 % financovaná z darů fyzických a právnických osob. Veškeré získané finanční prostředky pomáhají přímo klientům v Centru Paraple.

Pomáhat můžeme jen díky solidaritě lidí, kteří naši činnost podporují. Pokud i vy věříte v potřebu solidarity a vzájemné pomoci, přidejte se k nám.

Děkujeme, že nám pomáháte najít cestu dál! 


Oblékneš se do Paraplecího?
Nabízíme ti novou možnost obléct se do Paraplecího. Kliknutím sem otevřeš tabulku velikost.

POŘADATEL
PARTNEŘI BĚHU
TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ: