Podmínky - POHYBEM PRO PARAPLE 2023

Než se na cokoliv začneš ptát, nejdříve se podívej na FAQ - www.myteporazime.cz/casto-kladene-otazky

Pravidla akce POHYBEM PRO PARAPLE - kdekoliv a kdykoliv 1.5. - 25.5.2023

 1. Je možné účastnit v kategorii: běh ženy/muži/junior do 17 let, chůze ženy/muži/junior do 17 let, dogtrekking - všichni, malá kolečka - všichni, ZTP - všichni a kategorie školní třídy.
 2. Cílem je nasbírat co nejvíce kilometrů v libovolném počtu aktivit
 3. Pohyb si jednoduše změř jakoukoliv aplikací nebo hodinkami, nahraj výsledek a doplň snímkem obrazovky ze záznamu aktivity. 
 4. Snímek obrazovky musí obsahovat: Uběhnutou/ušlou vzdálenost a ideálně datum aktivity (ale víme, že některé aplikace to nedokážou) 
 5. Povolené jsou všechny mobilní aplikace a sportovní hodinky. Nedoporučujeme fitness náramky, denní nachozené kilometry, které měří dle průměrné délky a počtu kroku - toto měření je nepřesné
 6. Kilometry je nutné nahrát nejpozději do 25.5.2023 23:59
 7. Nahrát své kilometry můžeš jednorázově jako součet, kde bude vidět snímek obrazovky jednotlivých aktivit, nebo můžeš nahrávat aktivity postupně po jedné. V rámci fair play prosíme, uvádějte výsledky pouze 3dny po pořízení a nahrávejte je tedy průběžně. Jednorázově zpětně nahrané výsledky mohou být diskvalifikovány.
 8. Bude-li výsledek nahrán chybně a bude vyhodnocen jako nelegitimní, bude upozorněn a jeho výsledek zatím skryt.
 9. Povrch trasy pro běh je libovolný
 10. Povrch trasy pro canicross/dogtrekking se psem v zápřahu musí být převážně trail
 11. Aktivity v kategorii chůze/dogtrekking musí být zdolány chůzí (ne během)
 12. Běhu i chůze je možné se zúčastnit na běžícím pásu
 13. V dětských kategoriích se počítají aktivity - chůze, běh, canicross i dogtrekking
 14. Do týmové výzvy se můžeš přihlásit při registraci jednoduchým vyplněním názvu týmu
 15. Kategorii školní třída přihlásí učitel, který také zapisuje dosažené výsledky dětí z chůze a běhu dohromady (jiná aktivita zde není povolena). Učitel zadává součet kilometrů posbíraný od dětí, snímek obrazovky se v této kategorii nezadává. Jméno pro registraci by mělo obsahovat třídu a školu. Trída se zároveň hlásí do týmu školy. Třídy soutěží mezi sebou v rámci školy.
 16. Každý závodník musí zhodnotit svůj zdravotní stav a selským rozumem rozhodnout, zdali je schopný se účastnit celorepublikového závodu
 17. Při registraci souhlasíš s podmínkami GDPR Rozběháme Česko
 18. Závodíme fair play. Hlavní účel tohoto závodu není být za každou cenu první, ale užít si běh/chůzi a odprostit se od všech negativních věcí a pomoci dobré věci. Proto na fair play také spoléháme u našich závodníků, protože bez toho by nám výhra přeci ani nemohla přinést radost.
 19. Potvrzením registrace souhlasíš s pravidly závodu
 20. Běh se řídí obchodními podmínkami Rozběháme česko, se kterými souhlasíš zaplacením registrace